Munna Michael

• Indie मुन्ना माइकल (více)

Když tanečníka Michaela (Ronit Roy) vyhodí kvůli vysokému věku z filmového komparsu, opije se a smutně jde domů. Cestou uslyší dětský pláč a najde nemluvně pohozené v popelnici. Chlapce se ujme a vychová ho. Munna (Tiger Shroff) vyroste ve skvělého tanečníka. Později se seznámí s gangsterem Mahindarem (Nawazuddin Siddiqui), který ho požádá o taneční lekce. Chce totiž okouzlit tanečnici Dolly Sharmu (Nidhhi Agerwal), do které je zamilovaný. Háček je v tom, že dívka padne do oka i Munnovi. (rikitiki)

T2

Rozpočet INR 410miliónov ($7miliónov)Tržby USA $107,000Tržby Celosvetovo $5,866,000▐ Taký trošku samoúčelný mix tanečného a akčného filmu, kde je našťastie na čo pozerať. Tanečné kreácie a lá Michael Jackson neomrzia a k tomu tu mame dobré súboje v dobrej choreografii a v prehľadnom strihu, dobre padne aj pár dobrých frkov, pobavilo. /70%/ ()

rikitiki

Slátanina, kterou ještě zhoršuje příšerné herecké neumětelství Tigera Shroffa, takto dřeva neschopného, i jeho herecké partnerky. Chlapec má sice vypracované tělo a umí zatančit bojový tanec, ale to nestačí. Za tak ubohý výkon by ho vyhodili i z ochotnického kroužku. Dialogy jsou otřesné, děj nemá hlavu ani patu, jednání postav postrádá smysl. Čemuž nepřispívá pár nepřehledných flashbacků nebo snad představ? ()

Lacike

Nie som fanusik filmov v ktorych sa nonstop spieva a tancuje, ale pri tomto som netrpel a dobrovolne som ho dopozeral. Zaujal ma uz hlavny hrdina, ktory zbozuje Michaela Jacksona, co mame spolocne, takze uz tym ma film zaujal. Tiger Shroff je neskutocny sympatak a predvadza tu skvele tanecne kreacie v ktorych sa inspiroval Jackovym stylom. Sklamanim je snad len, ze ani raz nezaznie ziadna Jackova pesnicka. Aspon ze tance su v prvej tretine v jeho style. Bohuzial akonahle na scenu nastupy zenska postava, tak to je uz klasicke indicke hopkanie, ktore ma uz tak nebralo aj ked pri nich nadhadzovali riťky sexy babenky. Hlavna hrdinka je sice pekna, ale jej postava nebola prilis zaujimava. Ovela viac ma bavil komicky hlavny zaporak, ktory sa tak strasne snazil naucit tancovat, ale vôbec mu to neslo. Prijemnym bonusom je zopar bitiek. Pôsobia kontaktne a drsne aj ked su podane skôr komedialne. Potesilo ma, ze sa tvorcovia vyhli pouzitiu lacnych trikov. Takze celkovo som spokojny a film som si uzil aj ked to nie je môj zaner. Fanusikovia hudobnych filmov budu urcite spokojni. 6/10. ()

ConanVJ

Film, který baví nejen tanečními kousky a písněmi, ale i díky zápletce a akčním scénám. Film je svižný a hlavní dvojici to spolu sluší. Za mě 90% :) ()

kaylin

Tohle je jeden z těch filmů, u kterých si jsem ještě před promítáním jistý, že se mi bude líbit, protože je to prostě kombinace, která mi sedí. Je to akční, je to romantické a je tam Tiger Shroff. A jo, jasně, že je to celkem jednoduché, víte, jak to skončí, ale ty postavy jsou tak dobré a tanec a akce tak skvělá, že jsem si film užil. ()

Andrea1717

Tak tento film je celkom pecka, hudobne perfektný, tanečne perfektný, Tigerovi a Nidhhi to síce v tom romantickom smere trochu škrípalo, ale v tom nebola podstata tohto filmu, bol o tanci a že im to ale šlo. Pomyselnou čerešničkou v tomto filme bol Nawazuddin, nemal chybu dobrosrdečný darebák, ktorý sa kvôli láske chce stať tanečníkom bol milým komickým prvkom. Začiatok hrá na city, úprimne, po piatich minútach od začiatku so mňa teda ešte ani jeden film slzičku nevymáčkol a tomuto sa to podarilo, keď maličký Munna stisol svojou roztomilou rúčkou veľkú ruku nádejného ocka, no kto by mu odolal. Hudby je tu hodne ale dobrej a na Tigera sa tiež dobre pozeralo. Akčné scény len tak lietali vzduchom aj keď myslím, že tu nepadol ani jeden mŕtvy, zaujímavé :-) Kvalitu filmu značne podtrhli dobré české titulky. ()

StanislachKo

Ach, najzbytočnejšie na svete! (A zase v červených číslach!?), samojeb Tiger otravný, hentá Dolly so sexepílom nula, tance s piesňami doradu nezaujímavé, príbeh aleže uuuplne oničom (a ten tlak na drámu v kombinácii s týmto faktom pôsobil až parodicky) a môj obľúbenec Nawaz sa svojou rolou majestátne zhovadil. ()

ozeki

Někomu Indie sedí, někomu nesedí. Já už za sebou pár filmů z tohoto světa mám, čili jakmile jsem zmerčil tenhle titul, okamžitě jsem po něm skočil, protože jsem si říkal, že tady by ty tanečky mohly být tak nějak součástí děje. Fakt ale nevím, proč si tohle dobrovolně pouští lidi, kterým Bombaj nesedí. Je to přehled naivity, nic moc herectví, strašně jednoduchého příběhu a celkem dlouhé stopáže (na poměry Indie spíše průměrné). Ale nevzpomenu si, kdy naposledy jsem si u filmu takhle odpočinul a užil si to. Parádní taneční kreace i hudba. No a páni si přijdou hodně na svý díky hlavní ženské roli :) TOP Bollywood! ()