Luv Shuv Pyar Vyar

Andrea1717

Tak tento film, bol z mojej strany trošku omyl, príbeh nie je zlý, ale takmer celý film som mala pocit, že hlavný hrdina je tak trochu pedofil. Myslím, že ani jeden herec z hlavnej dvojice nezažiari niekedy ako hviezda. Hlavne Doly mi príde ako úplná neherečka, afektuje... takže nejaký zážitok sa nedostavil, až na piesne, tie sú pekné. ()

Ramanam

Rahul (G. A. Kaura) je sirotek, ale v životě se rozhodně neztratil. Živí se jako úspěsný bojovník v zápasech odehrávajících se v kleci. Na pravou lásku nevěří a své známosti střídá bez většího zájmu. To se však jednoho dne změní, když spatří mladou studentku Ruby (D. Chawla) a ihned se do ni zamiluje. Ta sice matku i otce má, ale ti se více než o ni zajímají o své obchody, neštítící se použít ke svému úspěchu i nekalých praktik. Ruby přehlížení ze strany rodičů trápí a zároveň se cítí osaměle. Rahul se ji začne dovořit a přes počáteční odmítání jeho city začne opětovat. Idylka však nebude mít dlouhého trvání a vše se značně zkomplikuje. Překoná jejich vzájemná láska všechny překážky a nástrahy kladené jim životem?..... Velmi průměrný snímek jak svým provedením, tak i hereckými výkony všech zúčastněných, do kterého jsem poměrně dlouhou dobu vkládal naději, ale marně. Příběh sám o sobě špatný nebyl a byl jsem mu schopen i hodně odpustit, ale tím, co nám tvůrci přichystali na závěr mě totálně otrávili a definitivně si zavřeli i ty poslední dveře, které jsem nechal v naději pootevřené. Oba hlavní představitelé by se hodili spíše do rolí vedlejších, kde by jim to slušelo rozhodně více. Jak vidno, tak G. A. Kaura přišel - zahrál - odešel. To D. Chawla toho stihla o něco více, však ani u ní to nevypadá nijak slibně, ale sympatická mi byla, ne že ne. Nyní je na řadě pochvala. Ano, také se divím, ale je to tak. Jedná se o klasicky silnou složku většiny indických filmů - hudbu. Dokázala zaujmout a jedna z písní měla i krásnou výpravu a exteriéry. V tomto ohledu si mě jednoznačně získali. Ale co naplat, když zbytek klopýtá, padá a někde i sotva leze. Ze tří hvězd jsem musel postupně ubírat a díky již zmíněnému závěru není jiné cesty, než krutý úděl dvou hvězd. Snahu nelze upřít, ale popravdě v tomto případě se mimo silné hudby nikdo nesnažil více, než musel. ()