poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

 • Nový Zéland

  Game Night

 • Velká Británie

  Game Night

 • Austrálie

  Game Night

 • Kanada

  Game Night

Komedie / Krimi / Akční / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (48)

 • verbal
  ****

  Vkusných, vtipných a zábavných amerických komedií je jako kulturních a pracovitých cigošů. Takže když už se jednou za menstruační cyklus vyžrané šedesátileté matróny Sandry Čonkové nějaká objeví, určitě to hned není záhodno globalizovat po vzoru zkurvených sluníčkářů, a jeden může leda tak s dokonale suchým xichtem Argonauta Bejtmena opatrně pokývat hlavou a uznale zamručet. Tahle rozhodně neparazituje na sociálních dávkách, nekrade vše, na čem drží magnet či na čem lze v Oktávii přehrát cédéčka a nedělá sousedům ze života smradlavou, uřvanou a zabordelenou noční můru. Solidně sarkastický, vcelku originální a tumorný scénář, který se drží daleko od obvyklých fekálů a mongoloidních trapáren, dobře vybraní, přirození a sympatičtí herci, co netrpí zánětem trojklaného nervu, a kulantní výprava a režie z toho udělaly překvapivou výjimku, kvůli které se sice člověk nezačne hned merkelovsky asimilovat, nicméně alespoň na chvíli přestane intenzivně přemýšlet o plošné deratizaci.(4.3.2018)

 • Cervenak
  ***

  Obstojná thrillerová komédia so slušným pomerom dobrých a trápnych vtipov. Viackrát som sa schuti zasmial (celá story s Denzelom, operácia prestrelenej ruky...), ale napriek tomu zostal pocit nie celkom využitého potenciálu. Ako vždy skvelý Jesse Plemons.(1.3.2018)

 • Enšpígl
  ****

  Konečně blockbuster co umí po celou stopáž bavit, nenudit, těží z originální zápletky a odpoví na otázku, která herečka má v Hollywoodu top zadek.(5.3.2018)

 • Pepinec
  ***

  Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada)(13.3.2018)

 • Mia...
  ****

  Tak jo, nevím, co jiného napsat, než že to fakt byla sračka. Ale já se prostě královsky bavila a pobavila. Za mě dost originální zápletka, takže si cením, že to nebylo na jedno brdo, jako každý jiný film. Viděno v kině(3.3.2018)

 • lamps
  ***

  Sympatický mišmaš, kde si pozorný filmový fanda navzdory řadě blbých zvratů najde to svoje v povedeném parodování Davida Finchera a vtipných odkazech, zatímco divák, který se jde do kina prostě vypnout, prožije 100 minut nezávazné a neutuchající zábavy. Kdyby si film udržel konverzační i příběhový elán první poloviny a nerozmáchl se do takové akční i dějové šíře, mohlo jít bez problému o komedii roku. Více zde.(3.3.2018)

 • Oktavianus
  **

  Mohlo to být zajímavé, kdyby tam nebyly tři faktory, které potenciál solidní komedie pohřbily: nefunkčnost vztahů mezi postavami, přeplácaná zápletka, velmi trapné momenty. Co se nefunkčních vztahů mezi postavami týče, je problém v ústřední dvojici. Opominu subjektiní fakt, že ani jednoho z dvojice Bateman-McAdamsová nemám rád. Horší je, že spolu nefungují jako pár. Kdyby hráli sourozence, neřeknu ani popel. Ale velká láska? A kde? A podobně problematický to je v jejich vztahu ke kamarádům. Skoro to působí jako castingový fail ve stylu "naženeme do studia prvních pár herců, co potkáme na ulici, a nějak bude". Nebylo. Zápletka je velmi přeplácaná (schválně neříkám "překombinovaná", to má i pozitivní konotace), snaha přijít každou chvíli s nějakým twistem vede k tomu, že si některé scény začnou odporovat. Především v mafiánské části. Tohle se těžko rozepisuje bez spoilerů - no, však uvidíte. A trapno? To je všude. Honička v mafiánském domě jako kdyby byla vystřižená z animáku. Tam bych ji bral. Ale tady a takhle??? V kině někteří lidé po ní s vrtěním hlavy odcházeli. A další, doktorka, která se zajímá o hrdinova bratra, amatérská operace a podobně. A kdybych měl vypisovat nelogičnosti, byli bychom tu ještě zítra. Omezím se na nejkřiklavější - přece není možné se dostat do mafiánského sídla stejně snadno jako do lunaparku. Ani v bláznivé komedii ne. Přece by se páry prohledávající pokoje v domě plném nájemných zabijáků nehádali o osobních problémech, když je tlačí čas. Jak sakra mohla postava McAdamsové reagovat na Batemanovu hlášku, když ve chvíli, kdy ji jeho postava vyslovila, byla úplně jinde?? A tak dál. Bolí mě to, že musím Noční hru takto hanět, protože měla skvělý potenciál... Nelze ale jinak.(1.3.2018)

 • pepo
  ****

  Veľmi príjemne prekvapenie. Už dávno som sa v kine tak často nesmial nahlas. Game Night je po dlhšej dobe výživnou komédiou, ktorá dokáže pobaviť, prekvapiť a s jej hrdinami sa budete cítiť fajn. Sem tam sa samozrejme strieľa slepými nábojmi a niektoré scény zďaleka nevyužívajú naplno svoj potenciál. Väčšinou však dolovanie humoru vychádza veľmi zábavne. Nejde síce o žiadnu žánrovú lahôdku, ale ako svižná jednohubka to chutí prekvapivo dobre.7/10(22.2.2018)

 • Hoyt
  *****

  Originální zápletka, příjemný humor a vtipně hrající sympatičtí herci zvláště Plemons a McAdams. Ta pátá hvězda je za westíka Bastiana, kterého mám doma :-)(3.3.2018)

 • Anderton
  ***

  Game night je síce prekvapivo zábavný film so zopár luxusnými fórikmi, len osobne ma ešte viac mrzí, keď sa vymyslí námet s potenciálom a ten je potom prispôsobovaný čo najširšiemu publiku, tak, aby bol každý aspoň trochu spokojný. Čo som cítil najmä vtedy, keď sa diváci smiali na miestach, ktoré mi pripadali pomerne trápne a naopak. Všetci herci majú komediálny talent, najmä Jesse Plemons príjemne prekvapil, keďže som ho ešte v ten samý deň videl v úplne odlišnej úlohe v The Post.(24.2.2018)

 • Politik
  ***

  Dobrá jednohubka, která příjemně překvapí. Pokud se vám líbila stará Hra, tak tahle by taky měla. :-)(4.3.2018)

 • Havaj8
  ****

  Exkluzivní záležitost, na kterou se oplatí jít do kina. Věděl jsem, že to bude tajemná a pěkně domotaná hra, ale že až takhle zajímavě? Ono nejenom že člověk přemejšlí, co je jenom hra a co je realita, ale dokonce se i perfektně baví. Přesto, že to nebyla čistá komedie, tak to byl přesně ten typ humoru, kterej mám rád. Jeden twist střídá druhej a podle mě to hluchý místo nemělo. Navíc Rachel McAdams a Jason Bateman, povedená a sympatická dvojice. Vřele doporučuju, obrovský letošní překvapení.(13.3.2018)

 • TominoLa
  ***

  Bohužel to nebylo ani z poloviny tak chytrý jako Fincherova "Hra" a ani to není nějak extra zábavné. Občas jsem se zasmál a nejvíce zaujala Rachel. :) Toť vše. Znova už bych do toho nešel. 6/10(10.3.2018)

 • silentname
  *****

  Dobré komédie sú dnes už skutočne vzácnosťou. Myslím si, že každý občas natrafí na komédiu, pri ktorej sa trošku zasmeje a má pár dobrých momentiek, no žeby som sa rehotal počas celej doby a nenašiel by som moment, ktorý by ma otrávil, tak to sa stáva málokedy. A presne takto by som ohodnotil "Game Night". Film, ktorý je skutočne svieži, vtipný, energický, s dobrými postavami a skvelou atmosférou. Osobne to hodnotím zatiaľ ako jeden z najlepších filmov roku 2018 a jedno z najväčších tohtoročných prekvapení. Film som očakával a trailer vyzeral sľubne, ale pri komédiach človek nikdy nevie. A keď ich vidíte veľa slabých, tak nechcete dávať svoje očakávania až moc vysoko. Tento film ale funguje. Má skvelé scénky, na ktoré sa budem môcť pozerať znovu a znovu, má dobré a vtipné postavy, dobrú atmosféru a okrem toho to má aj príbeh, ktorý nie je úplne priehľadný a dočkáme sa aj pár prekvapení. A keď prídu, tak ma to skutočne baví. Možno tam nemuselo byť toľko filmových referencií, no na druhú stranu mám pocit, že aj tie dobre zapasovali a vedeli povedať to, čo chcel film adresovať. A hlavne ako som povedal vyššie, má srdce na správnom mieste a podáva nám príbeh, ktorý je príjemný, svieži a energický. A dá sa na tom náramne pobaviť. Ako celok je to pre mňa jeden z najlepších filmov, ktoré som mal možnosť tento mesiac vidieť a rozhodne film, ktorý by som odporúčal ísť si pozrieť do kina. Salvy smiechu budú zaručené a dobrá atmosféra takisto. Dokonca sa priznám, že pri sledovaní tohto filmu by som mal záujem si urobiť so svojimi priateľmi vlastnú "game night", aby sme sa zabavili, porozprávali a užili si to. Vyzerá to, že človek sa môže skutočne dobre v tomto smere zabaviť a užiť si čas s priateľmi. Takže to zvážim. Hodnotenie: A(24.2.2018)

 • joshula
  ****

  Po dlouhé době komedie, u které jsem dostával záchvaty smíchu. Škoda jen mdlého začátku a konce.(7.3.2018)

 • bloodline
  *****

  Maximálne odviazané ako ruské dopingové kontroly... Ak by mal niekto vymyslieť patent na amputáciu bránice rehotom, tak v poslednej dekáde bojujú o primát Jason Bateman a Zach Galifianakis. Zabudnite na Sandlera so Stillerom. Prvý moc vymäkol a druhý varí z vody stále nejakých lotrov z fotrov. Bateman opäť potvrdil komediálnu extratriedu a ľahko negustiózne-štipľavú zábavu zveľadil na plnokrvnú jazdu bez okolkov s jemne parodickým námetom na Fincherovu The Game. Už nejde o takú jarmulkovú one man show, pretože v dnešnej dobe treba komplexne ťahať pílku každý svoju chvíľku. Aj preto zvyšok osadenstva nepôsobí ako predražený screensaver, ale dotvára komediálny kolorit do utešenej súhry dejových zvrat(k)ov a filmových odkazov. 4 a 1/2*(27.2.2018)

 • mclenin
  ****

  Vcelku zábavná jednohubka s príjemným hereckým obsadením, z ktorej cítiť preliv žánrov, teda nejedná sa o čistokrvnú komédiu. Prvok "krimi/akčný" dodáva snímku dynamiku a prvok "mysteriózny" zase vnáša do príbehu istú dávku prekvapivosti a udrží tak záujem diváka až do konca. Humor je podávaný v častiach, ktoré sú vyslovene vydarené (smialo sa skoro celé publikum) striedaný s "narážkami" a jednorazovými "gagmi" (ktoré postrehnú len niektorí diváci) a už zmienenými krimi/akčnými časťami, pri ktorých opäť čakáte na vtip, no zábavný potenciál si film drží od začiatku až do konca, prakticky bez hluchých miest. Všehovšudy oceňujem originalitu snímku a aj celkovo dobré podanie (zaobíde sa viac menej bez primitívneho a fekálneho humoru) - neočakával som nič a dostal som dobrú oddychovku.(25.2.2018)

 • orkadimenza
  ****

  Nebyl bych to já, aby mi k návštěvě Noční hry v kině nestačila pouze Rachel McAdams, takže díky mému nezasvěcení trailerem jsem se dočkal asi stejně překvapivého a nečekaného zážitku jako samotní účastníci Game Night. Větu "Jo, to bude něco pro mě." jsem si řekl už po prvních pěti minutách, jakmile jsem se dozvěděl o soutěživosti ústředních postav a nadšení mě (jako soutěživého člověka) ani jednou neopustilo. Sice mi scénář v jistých momentech přišel až nereálně překombinovaný, ale to mi vůbec nezkazilo skvělý zážitek. Svěží a v mnoha případech trefný humor se nesl rovnoměrně celým snímkem a já se skvěle bavil. Dokonce i přes některé příliš vynucené a prvoplánové reakce postav díky výrazným charakteristikám (tupý Harvard a žárlivka Denzel), ale to ke každé správné ulítlé komedii patří. Tuhle bych totiž mohl opravdu vřele doporučit.(8.3.2018)

 • H4ku11
  ****

  Výborná zábava. Oplatí sa vidieť.(6.3.2018)

 • hroubek
  ****

  Nečekané překvapení. Trailery byly fajn, ale to co funguje na ploše dvou a půl minuty, nemusí nutně fungovat devadesát minut, ale tohle je známá věc. A právě o to více jsem byl, příjemně překvapený jak film šlape. Režiséři John Daley a Jonathan Goldstein odvedli velmi slušnou práci, a na jejich výsledek se dobře kouká. Film je hravý, zábavný, kupodivu několikrát příjemně překvapí. A co jsem ocenil nejvíce, není tam skoro žádný trapný a nechutný humor. Režiséři krásně pracuji s gagy, s časováním vtipů, s postavy, a s celkovou thrillerovou zápletkou. Hodně mě sedlo herecké obsazení, které je zde velmi dobré. Jason Bateman hraje to co ve všech svých filmech, a tady mu to více sedlo. Rachel McAdams je v této roli parádní, a dobře mě pobavila. Kyle Chandler v moc komedií nehraje, a o to více mě jeho výkon bavil. Bavili mě i herci ve vedlejších rolí ať už jde o Sharon Horgan, Lamorne Morrise(New Girl), Michael C. Halla(Dexter) či Chelsea Peretti(Brooklyn 99). Přesto všechny strká do kapsy Jesse Plemons se svým výkonem, kterým si ukradl celý film pro sebe. Plemons pojal a zahrál svou postavu skvěle a kolikrát jsem nevěděl co si o něm mám myslet a ten jeho pohled alá úchylný Terminátor byl skvěly. Ve filmu je spoustu parádních momentů jako operace ruky, únos, Denzel, kradení vejce, nebo scéna na mostě. Jediné co mě trochu mrzí je to, že Noční hra je film na jedno podívání, protože s každou další projekcí to bude slábnout, nicméně to nemění nic na tom, že je to parádní a vtipná podívaná. Velmi povedená komedie, která mile překvapila.(10.3.2018)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace