poster

Noční hra

 • USA

  Game Night

 • Slovensko

  Nočná hra

 • Austrálie

  Game Night

 • Nový Zéland

  Game Night

 • Velká Británie

  Game Night

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (437)

 • golfista
  ****

  "Kvalitní americká komedie" to je ve většině případů oxymóron. Tady ovšem výjimka potvrzuje pravidlo a můj naplno rozesmátý obličej u mnoha scén je toho důkazem.(12.5.2020)

 • verbal
  ****

  Vkusných, vtipných a zábavných amerických komedií je jako kulturních a pracovitých cigošů. Takže když už se jednou za menstruační cyklus vyžrané šedesátileté matróny Sandry Čonkové nějaká objeví, určitě to hned není záhodno globalizovat po vzoru zkurvených sluníčkářů, a jeden může leda tak s dokonale suchým xichtem Argonauta Bejtmena opatrně pokývat hlavou a uznale zamručet. Tahle rozhodně neparazituje na sociálních dávkách, nekrade vše, na čem drží magnet či na čem lze v Oktávii přehrát cédéčka a nedělá sousedům ze života smradlavou, uřvanou a zabordelenou noční můru. Solidně sarkastický, vcelku originální a tumorný scénář, který se drží daleko od obvyklých fekálů a mongoloidních trapáren, dobře vybraní, přirození a sympatičtí herci, co netrpí zánětem trojklaného nervu, a kulantní výprava a režie z toho udělaly překvapivou výjimku, kvůli které se sice člověk nezačne hned merkelovsky asimilovat, nicméně alespoň na chvíli přestane intenzivně přemýšlet o plošné deratizaci.(4.3.2018)

 • Enšpígl
  ****

  Konečně blockbuster co umí po celou stopáž bavit, nenudit, těží z originální zápletky a odpoví na otázku, která herečka má v Hollywoodu top zadek.(5.3.2018)

 • Malarkey
  ****

  U této komedie je překvapivé to, že nemá standardně slušný komediální nástup, který postupem času klesá do průměrnosti a klasického happyendu. Naopak jsem ze začátku moc nevěděl, co si o filmu myslet, až mě po dvaceti minutách přesvědčil o své originálnosti v námětu a hlavně minutu po minutě začal čím dál tím víc bavit. Nakonec se z tohoto filmu stala jedna z nejoriginálnějších komedií za poslední dobu a já odcházel spát s vysloveně dobrou náladou.(1.6.2018)

 • Cervenak
  ***

  Obstojná thrillerová komédia so slušným pomerom dobrých a trápnych vtipov. Viackrát som sa schuti zasmial (celá story s Denzelom, operácia prestrelenej ruky...), ale napriek tomu zostal pocit nie celkom využitého potenciálu. Ako vždy skvelý Jesse Plemons.(1.3.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $37miliónovTržby USA $69,179,066Tržby Celosvetovo $117,679,066Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,689,669Tržby za predaj DVD v USA $5,964,754║ Úvodom to vypadalo zas na riadne praštenú podprahovú bejkovinu, nakoniec ale sa to rozhýbalo v celku konzumnú a miestami aj príjemne zábavnú praštenú nočnú hru. /60%/(30.5.2018)

 • Toren
  ****

  7/10. Velmi slušná komedie, která hezky odsýpá, staví na funky tématu a nebojí se občas umazat drsnějším fórkem. A má to tři scénky, které mě od srdce rozesmály (sousedův odchod do tmy, "krvavý" pejsek a kufr, co spadl příliš pozdě). Nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem fakt příjemnou věc, která splnila svůj účel. A Rachel McAdams je k zulíbání!(16.6.2019)

 • Fr
  ***

  „NA TUHLE NOČNÍ HRU NEZAPOMENETE…“ /// Parádní McAdams a klasicky praštěnej Bateman. Jo, a celkem zajímavá zápletka s prostorem pro fóry, bez extra logiky, ale zaměřením na spád. Převažujou sympatie nad pohoršením… a vo tom to je! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často nevím, jak se znova vrátit do hry. 2.) Tahle Hra se brala moc vážně. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(5.8.2018)

 • tron
  ***

  „Made in China? Je to vôbec pravé?“ Škoda prestrelenej stopáže a viacerých hluchých miest, pretože hoci sa mi do Nočnej hry bohvieako nechcelo (napriek rozkošnému psíkovi z plagátov, ktorý má však vo filme v skutočnosti len cameo), nakoniec som si ju celkom užil. Mnohé pasáže, nápady a momentky boli bez debaty minimálne na 70% (Denzel Washington, Edward Norton, zakrvavený pes, running gag s nerozbitnými stolíkmi). Spravidla to ale po takejto parádnej scéne znova upadlo do rutiny a nevtipnej stagnácie. Jason Bateman a Rachel McAdams sa to síce snažili vyťahovať, ale niekedy nestačí ani Jasonova sympatická obyčajnosť (Jason to celé aj produkoval), ani Racheline pôvabné úsmevy. Postavy ich kamarátov sú obsadené neznámymi, ale dobrými hercami. Najviac pozornosti pravdepodobne upúta Jesse Plemons. Tomu by som dal hororový spin-off, v ktorom by zažiaril ako psychopatický sused-policajt, ktorý by vštekých po nociach stalkoval, na konci by ich brutálne povraždil, následne sexuálne zneužil a potom by prišli kukláči a odstránili by ho. Som rád, že môj kamoš zo Zajtrajších novín, Kyle Chandler, to nevzdal a stále hrá. Plus potešia hlášky („Mark Wahlberg by takú malú rolu nikdy neprijal.“). Rozuzlenie by som pri takom prekombinovanom deji (+ scéna v záverečných titulkoch, vlastne sú tam dve, ale s hlavným dejom súvisí len prvá) neriešil.(16.6.2018)

 • B!shop
  *****

  Fakt hodne prijemny prekvapeni. Originalne pojata cerna komedie, ktera se obejde bez fekalniho humoru a romantiky a od zacatku do konce slape jak hodinky. Po sviznym, ale nikterak objevnym uvodu se rozjede samotna Nocni hra, ktera se s pribejvajicima minutama cim dal vic zamotava, az jsem nakonec nevedel, co je nahrany a co ne, o zvraty neni nouze, ale misty to je uz precejen lehce prekombinovany. Navic se film neboji nejakyho toho fuckovani nebo krve, takze za to taky body nahoru. Vsechny dvojice "soutezicich" jsou sympaticky, kazdej dostane prostor, ale nejvic samozrejme extra sympataci Bateman a McAdams. Nektery sceny jsou sice uz krapet moc a trochu neverohodny, ale vyvazuje to kupa tech skvelejch a neni nouze neustale o nejaky, vetsinou nadprumerny vtipy. A samozrejme se najde i par masakralnich (obcas doslova). K tomu si pripoctete sviznou rezii, fajn vizual a nabouchanej soundtrack a mame tu jednu z komedii roku.(17.6.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Vynikající Komedie, která se vůbec nepodobá Americkému stylu, vyhýbá se klišé a představuje hodně inteligentní žánrovku. Rachel McAdams je k sežrání, Jason Bateman hraje klasicky obstojně a hodně vtipný mi přišel Jesse Plemons v roli tajemného policisty. Má to skvělé tempo, dobrou myšlenku, slušné hlášky i fajn situační humor, pěkně dávkované zvraty, které ke konci jsou čím dál střelenější a také dojde i na akci a dávku napětí, takže za mne hodně velká spokojenost a perfektní zábava. Pokračování bych se nebránil. 85%(3.4.2018)

 • EdaS
  ****

  Slabší čtyři, protože to mohlo být rafinovanější, ale i tak hodně svižné zábavy se sympatickým obsazením a odpichovým soundtrackem.(8.5.2018)

 • H34D
  ***

  Jestli poslední roky ve filmovém průmyslu něco nechápu, tak proč se netočí více nestupidních a netrapných komedií. Game Night je je stupidní jen trochu a příjemně, jinak se jedná o docela zamotanou legrácku, která v sobě obsahuje překvapivě velkou porci napětí a akce (na poměry komedie samozřejmě). Večer s noční hrou se povedl, byť zasmát jsme se mohli i více. 7/10(16.5.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Hraje si s tvýma koulema a doslova zabíjí miliony našich dětí." Extrémní soutěživost mě nedávno opustila, spermie se mi pohybují už jen při zemětřesení a neexistuje auto, které bych vyměnil za příjemně strávený večer u pohodového filmu. Tím pro mě Noční hra je a já jsem se bavil při pokusech o samokouření, vyndávání neexistující kulky podle návodu či mlácení padouchů hasičákem. A taky jsem se poučil v tom, že pravý agent FBI se pozná podle toho, že si ani v noci nesundává sluneční brýle. To se může hodit.(20.6.2018)

 • choze
  **

  Nevtipná komedie zkombinovaná s nenapínavým thrillerem.(14.5.2018)

 • Gilmour93
  ***

  Bláznivá variace Fincherovy Hry, která se střídavou úspěšností chrlí popkulturní vtípky (hádání Nortona bylo fajn, Not-Denzel linie už zase tolik ne) a stejně tak si počíná v situačně-konverzačním humoru (vyndávání kulky z předloktí pobavilo, groteskní scéna s přehazováním Fabergého plastového vejce naopak vypadala, že ji tam autoři museli mít, i kdyby z ní trapnost stříkala). Na jedno podívání dobré, ale mám obavy, že po dalším by se to okoukalo jak dobro v Batemanově tváři..(16.5.2018)

 • SNCIS
  ***

  Obsahuje spoilery: "Dnešní hra bude epická. Nebudeme potřebovat desku ani figurky. V následující hodině, někdo v této místnosti bude unesen, a bude na vás, ho najít dřív, než ho zabijí. Je to záhada s vraždou... A tato společnost to dělá velmi realistické. Nebudete vědět, co je hra, a co realita." 3 páry prožijí šílený večer s gengstry, kterým šéfuje samotný Dexter Morgan. Rozesmáli mně jen 2 scény. Ta s Denzlem Washingtonem plus scéna, když Rachel McAdams vyndavá kulku svému manželovi z ruky. "Asi jsi mi přišila ruku k rukávu." Slaboučká komedie se slušnými herci. - 50%.(30.12.2018)

 • Kaka
  ***

  Vcelku zábavná taškařice, která střída obvykle průměrné komediální momenty s dost neobratnými akčními pasážemi, za podpory prazvláštního použití miniatur a atypických kamerových záběrů, zřejmě ve snaze být za každou cenou zajímavá. Místo se daří více, místy méně. Pořád je ale přítomný pozitivní element sympatické hlavní dvojice, kde dominuje převážně Rachel McAdams a naprosto parádní vsuvky s Denzelem Washingtonem. Dialogová interakce je fajn, jen divák musí akceptovat, že je to vlastně děsná ptákovina od A až do Z.(16.6.2018)

 • castor
  ***

  Soutěživí přátelé, podivný polda, kterého opustila žena, zdánlivě úspěšný bratr a do toho mafie, „atrapa“ pistole a reálná hra s únosem. Trochu moc na hodinu a půl dlouhý film. Zvlášť když všechny ty omyly a záměny nemají šťávu. Ani divák příliš netuší, co je jen jako, a co je doopravdy, a vlastně je mu to docela jedno, pokud by ale byl náležitě baven. Ovšem to úplně není. Postav je poměrně hodně (pár, který zrovna řeší nevěru s celebritou – Denzel každopádně pobavil, hošan, který je neschopný dlouhodobého vztahu..), scénář není z nejpevnějších, nicméně příjemně graduje, otázkou ovšem je, zda ta „nečekaná odhalení“ bude divák akceptovat. Samotné postavy fungují velmi dobře samostatně, společně už podstatně hůř – mluvím kupříkladu o Jasonu Batemanovi a Rachel McAdams. Naskočení na vážnější notu rovněž nefunguje, mnohé linie vyšumí kamsi do ztracena. Příště prosím krapet lepší nápady i režijní vedení, potenciál tady totiž byl.(23.5.2018)

 • ClintEastwood
  *****

  Necháme si namíchat drink, který umí jen pravý barman! - Co to bude? - Tonic s vodkou. Naprosto nedoceněná komediální krimi pecka, která šlape a baví od začátku do konce a má velmi sympatické, neokoukané herecké obsazení. Desítky narážek i odkazů na klasické hollywoodské filmy či herce (např. Pulp Fiction, Terminátor, Tommy Lee Jones, Denzel Washington atd.) také potěší, stejně jako dobře vymyšlená, i když trošku odhadnutelná zápletka. Náramně jsem se bavil, není důvod šetřit pátou hvězdu.(3.8.2020)

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22