poster

Alej milenců

 • USA

  Lovers Lane

 • Slovensko

  Aleja milencov

Horor

USA, 2000, 90 min

Režie:

Jon Steven Ward

Scénář:

Geof Miller

Hudba:

BC Smith

Producenti:

Geof Miller
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • ScreamJay
  *

  Jedna hvězdička ale jen a opravdu jen za chvilkovou improvizaci ve stylu hororů 70tých let. Asi se nebudu mít rád, ale musím pochválit širokoúhlé pojetí, což z tohodle televizního spektáklu kopírujícího klasické teenegerské vyvražďovačky dělá alespoň v některých momentech koukatelný film. Kdyby dávali autoři sami na sebe a nesnažili se pořád opsat Vřískoty, pak by filmy tohohle typu měli alespoň vlastní originalitu.(1.2.2004)

 • klerik
  *

  To bola blbosť! Pred odpadom tento film zachránil len fakt, že som sa občas zarehotal na stupidite. Dokážem sa baviť aj na blbostiach typu JASON X, ale toto nemalo nadhľad ani dosť dobré vraždy a ešte aj technicky to bolo ako nezávyslý film. Ale na to, že to bola zrejme prvá vyvražďovačka na STV, celkom dobrý začiatok, alebo koniec?(21.3.2006)

 • mrksik
  *

  Najrafinovanejšia reklama na kečup v histórii ľudstva. Hlavný hrdina drží fľašku len pár okamihov, ale nenechajte sa zmiasť! Kečup na stene, kečup na dlážke, kečup v aute. Koľko hranoliek asi museli zjesť pri natáčaní? Tie holky asi nie veľa, vyzerajú dobre. Možno štáb. Hmm. Nad kečupom som toľko ešte neuvažoval. Ale bolo to každopádne lepšie ako sledovať tento film. Idem šúpať zemiaky ...(14.11.2007)

 • cariada
  **

  Běžná americká vyvraždovačka, která nic nového nepřináší. V daném žánru se to celkem nechá, ale originální to není ani náhodou chlápek s hákem, to už tu bylo. Jen koukáme jak studentíci hynou (to je teda ztráta)(29.10.2007)

 • TesterX
  *

  Nezajimava kopie teen vyvrazdovacek jako Tajemstvi lonskeho leta nebo Vriskot. Standardni postupy, okopirovane lekacky, hlavni zaporak s hakem, predvidatelnost toho, kdo prezije. Tedy naprosto zbytecny film s "sokujicim" odhalenim, ktere je spise trapne a nelogicke, ale to je ostatne skoro vsechno v tomto snimku.(1.2.2004)

 • Mark1983
  odpad!

  Tyhlety horory jsou na stejné brdo,jinak se to snad ani specifikovat nedá. Je to celé bez nápadu a toho správného děje, co divák hororů očekává. Totiž si vzpomínám,že kdysi jsem to měl půjčené z videopůjčovny a už i jako školák jsem se u toho docela nudil.(19.10.2015)