Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cody Banks je teenager, který trpí klasickými problémy svého věku, ale nejvíc ho trápí to, že neumí mluvit s dívkami, což je poněkud zvláštní, protože je tajným agentem CIA, takže by měl mít skvělé sebevědomí. Codyho vycvičila CIA na letním táboře a do teď byl pouze v záloze, ale CIA byla na jedné akci odhalena, takže musí sáhnout po agentech, které protivník neočekává. Codyho první misí bude spřátelit se s Natalií Connorsovou, která je dcerou doktora Connorse. Connors pracuje pro Brinkmana, pro kterého vyrábí nanoboty. CIA zatím neví, na co Brinkman nanoboty chce, a proto to musí Cody zjistit. Cody má největší šanci to odhalit, pokud se dostane na narozeninovou oslavu Natalie. O Codym si CIA myslí, že to s dívkami umí, ale opak je pravdou, což brzy vyjde najevo. Cody se ale přes svůj problém dostane a začne na Natalii nenápadně dělat dobrý dojem. Cody dokonce Natalii zachrání, když spadne ze žebříku ve škole. V ošetřovně se Cody konečně dočká pozvání na narozeniny, kam dorazí v krásném sportovním voze. Natalie jde okamžitě za Codym a vše je na dobré cestě, ale Cody se nyní musí soustředit na laboratoř doktora Connorse, která je jen pár pater pod narozeninovou oslavou. Cody se do laboratoře dostane a tam se mu podaří zjistit, že Brinkman má v plánu nanoboty využít na zničení raketové obrany USA. Connors s tím samozřejmě nesouhlasí, ale to Brinkmana nezajímá. Connors je unesen a Cody se musí po ukončení mise vypořádat se svými spolužáky, kteří si ho dobírají. Rvačkou se spolužáky na sebe Cody upoutá moc pozornosti a z mise je definitivně stažen. Cody má dokonce zákaz se s Natalií vídat... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (87)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack John Powell: 1. Fortune and Fame - The K.G.B. [3:26] ,2. My Way - Butch Walker [3:21] ,3. Uptown Girl - New World Idols [2:41] ,4. I Spy - Papa Dee [3:21] ,5. Seven Days in the Sun - Askil Holm [2:51] ,6. I'm a Player - The K.G.B. [4:02] ,7. Teaching Myself to Dream - Katy Rose [3:13] ,8. Sucka MC's - Grand Skeem [2:26] ,9. Ain't No Fakin' the Funk - The K.G.B. [3:33] ,10. What's Real - Janyelle [3:37] ,11. Super Bad Ghetto Spy - Infinite Mass [3:52] ,12. Life is Good - Junk [3:19] ,13. Chasing Cody/The CIA - John Powell [3:02] ,14. Cody the Spy/Girl School - John Powell [2:51], ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"To jsou chvaty z příručky CIA!" Já se tedy v těch příručkách zase tak moc nevyznám, takže kdybych dostal do čumáku dle návodu KGB, tak bych to poznal jedině tehdy, kdyby mi místo nosu vyrostl srp s kladivem. Jenže hlavní padouch Molay se vyzná a všem je tak jasné, že SíAjEj mládežnický kroužek stvořil juniorského kabrňáka, který zachrání svět. Já jsem se tedy bavil přiměřeně svému věku, ve kterém si už ani přesně nepamatuju, kdy jsem naposledy někoho sejmul pánví, chodil po stropě nebo jezdil sněžným skútrem po baráku. ()

Reklama

Ainy 

všechny recenze uživatele

Byla jsem překvapená, že mi tato akční pohádka nepřišla vůbec stupidní. U mě se totiž většinou při náhodném vztřebání takovýchto pořadů objevují alergické projevy kopřivky spojené s nauzeou. Pokud se ve filmu objeví dítě, které je chytřejší než vědecké konsorcium a je předurčeno spasit svět, tak to většinou opravdu nedávám. Agenta Codyho jsem ale nechala běžet (příjemně a rychle mi u toho uběhla doba, kdy jsem vytvořila narozeninový dort) a celkem jsem se bavila. Nic nebylo přeplácené, předojemné, násilně přechytračelé nebo hustovtipné. No ale ten, kdo psal nahoře popis žánru, tak ho musel zjevně napsat pod vlivem, jelikož si nedokážu vysvětlit co přesně myslel tím kriminálním thrillerem. Každopádně je to rodinná, akčně dobrodružná komedie, která vyloženě nijak zvlášť neoslní, ale opravdu ani neurazí, pouze příjemně překvapí. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Trestuhodně zabitý rodinný film vezoucí se na úspěchu "bond-kids" konceptu Rodriguezových SPY KIDS (vznikl ve stejném roce jako trojka). Nijak propracovaný scénář, široko daleko žádný nápad (zarazí to obzvlášť v klasické scéně vyzbrojování) nebo důvtipnější odkaz na bondovky, akce nic moc, jen tu a tam se nad něčím pousmějete. Plusem jsou sympatičtí přestavitelé hlavních rolí, teenagerovské hvězdičky Frankie Muniz a Hillary "Lizzie McGuire" Duff, mužské oko se s chutí popase po sexy Angie Harmon a potěšil i Arnold Wosloo jako padouchův poskok. Film vydělal dvojnásobek svého téměř 30 milionového rozpočtu a jako takový se dočkal jednoho volného pokračování, které ale bylo rádo, že se zaplatilo. Mimochodem Muniz dostal za první díl 2 miliony, za druhý pak pět. Zlaté dítě. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Film pro děcka. Hilary Duff je sice pěkná, ale já mám vkus úplně jinde, Keith David výběrem filmu šlápnul úplně jinam než chtěl, že by placení nájmu?? Srovnávat se Spy Kids nebudu, neboť jsem je neviděl. Já prostě takový druh filmu nevyhledávám, Na Codyho jsem se podíval, neboť v tv nebylo nic jiného, což je mi líto. Takhle mě televize zbytečně připravila o hodinu a půl mého života. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (2)

  • Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)

Reklama

Reklama