Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Byla jsem překvapená, že mi tato akční pohádka nepřišla vůbec stupidní. U mě se totiž většinou při náhodném vztřebání takovýchto pořadů objevují alergické projevy kopřivky spojené s nauzeou. Pokud se ve filmu objeví dítě, které je chytřejší než vědecké konsorcium a je předurčeno spasit svět, tak to většinou opravdu nedávám. Agenta Codyho jsem ale nechala běžet (příjemně a rychle mi u toho uběhla doba, kdy jsem vytvořila narozeninový dort) a celkem jsem se bavila. Nic nebylo přeplácené, předojemné, násilně přechytračelé nebo hustovtipné. No ale ten, kdo psal nahoře popis žánru, tak ho musel zjevně napsat pod vlivem, jelikož si nedokážu vysvětlit co přesně myslel tím kriminálním thrillerem. Každopádně je to rodinná, akčně dobrodružná komedie, která vyloženě nijak zvlášť neoslní, ale opravdu ani neurazí, pouze příjemně překvapí.(18.7.2014)

Docela zábavné ikdyž Spy kids jsou lepší. Teda aby jsme si rozuměli ty *** jsou spíše hodně přemrštěné, ale dávám je především za docela zábavnou zápletku kolem nanobotů (což je samozdřejmě uplná píčovina, ale rozhodně zábavná), za srandovní bondovské vychytávky (které sice vůbec nejsou originální, ale je asi těžké vymyslet něco, co tu ještě nebylo) a za to že kdybych byl mladší tak byl mě to fakt dostalo. Nejtrapnější je ta romantická zápletka, to je fakt hrůza.(7.11.2004)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +Frankie Muniz se docela dal přežít, záporáci, hudba a především dobře koukatelná akce -občas hodně dětinské, tedy i naivní a najdou se tu i trapná místa, Hilary Duff dostala málo prostoru/// No tak tohle vitět tak v 15ti, tak jsem z toho filmu nadšenej. Teď to bylo takové už hodně směšné. Naštěstí jsem tenhle nedostatek dokázal přehlétnout a u filmu, na který jsem se dlouho těšil se nakonec i dobře bavil. Mimochodem, hodně se to podobá filmu Stormbreaker (který je přeci jen dospělejší), ale tohle mi sedlo víc a bylo tu to, co právě zmíněnému filmu chybělo./// Celkem 75%///(14.10.2009)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $47,938,330Tržby Celosvetovo $58,795,814(4.10.2008)

• Djkoma

Pitomá pohádka pro malé děti. Poádka pro každého kdo snil stát se novým Jamesem Bondem. Pěkná blbost a obrovská nuda....(16.3.2005)

• - Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)