Byla jsem překvapená, že mi tato akční pohádka nepřišla vůbec stupidní. U mě se totiž většinou při náhodném vztřebání takovýchto pořadů objevují alergické projevy kopřivky spojené s nauzeou. Pokud se ve filmu objeví dítě, které je chytřejší než vědecké konsorcium a je předurčeno spasit svět, tak to většinou opravdu nedávám. Agenta Codyho jsem ale nechala běžet (příjemně a rychle mi u toho uběhla doba, kdy jsem vytvořila narozeninový dort) a celkem jsem se bavila. Nic nebylo přeplácené, předojemné, násilně přechytračelé nebo hustovtipné. No ale ten, kdo psal nahoře popis žánru, tak ho musel zjevně napsat pod vlivem, jelikož si nedokážu vysvětlit co přesně myslel tím kriminálním thrillerem. Každopádně je to rodinná, akčně dobrodružná komedie, která vyloženě nijak zvlášť neoslní, ale opravdu ani neurazí, pouze příjemně překvapí.(18.7.2014)

• lakikaki

Film pre 10-ročné deti, ktoré videli nejakú Bondovku a stotožnili sa s hlavným hrdinom... Tupý scenár, tupý hlavný hrdina, ktorý chce navyše silou-mocou pôsobiť strašne "cool" a množstvo infantilných vtípkov. Poteší jedine prsnatá mentorka hlavného hrdinu oblečená vždy v obtiahnutom, ale Agent Cody Banks je natoľko detinským filmom, že kvôli takejto hlúposti sa ho pozerať neoplatí.(7.5.2007)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +Frankie Muniz se docela dal přežít, záporáci, hudba a především dobře koukatelná akce -občas hodně dětinské, tedy i naivní a najdou se tu i trapná místa, Hilary Duff dostala málo prostoru/// No tak tohle vitět tak v 15ti, tak jsem z toho filmu nadšenej. Teď to bylo takové už hodně směšné. Naštěstí jsem tenhle nedostatek dokázal přehlétnout a u filmu, na který jsem se dlouho těšil se nakonec i dobře bavil. Mimochodem, hodně se to podobá filmu Stormbreaker (který je přeci jen dospělejší), ale tohle mi sedlo víc a bylo tu to, co právě zmíněnému filmu chybělo./// Celkem 75%///(14.10.2009)

Zase tak trapné jak sem čekal to nebylo. Celkem dobře zde byly přejaty prvky z bondovek. Chlapec naštěstí nepředváděl žádné fantastické věci, ale jen to co bylo v rámci jeho možností a schopností. Nějak citelně jsem se taky nenudil. Ale jinak bych se na to podruhé asi nedíval. Spíše bych tento film prezentoval jako jednorázovou oddychovou, chvílemi akční záležitost. Menší děti to ale určitě zaujme více.(9.8.2009)

"Podívej, mami !! Ten kluk má na hlavě ptáka !!" ;) Tak ještě aby ne, když hraje v takový ptákovině, nicméně hodně zábavný ptákovině !! ;) Agent Cody Banks se Zwartovi docela povedl, což pro mě osobně platí za velmi příjemné překvapení, když staví především na slušném scénáři s kvalitními dialogy, včetně nečekaně funkčního humoru.. Navíc sympaťák Frankie Muniz mě bavil, rozkošná Hillary Duff neměla moc co pokazit, a tak co se týká obsazení tahle dětská oddechovka poráží jinak zhruba stejně dobré Rodriguezovy Spy Kids naprosto jednoznačně..(19.4.2015)

• - Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)