Studio B (E02) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 29 min

Po dvou dílech je pro mě Dabing Street nadprůměrným počinem s několika již ikonickými scénami plných ryzího humoru. Zatím se však s chválou držím na uzdě, jelikož mi prozatím Dabing Street nepřijde tak výjimečným českým počinem. Stále mám zarytou v paměti bezvadnou komediální Lajnu s fantastickým Jiřím Langmajerem, originální Kosmo nebo šíleného Trpaslíka. Při srovnání s těmito komediálními kousky u mě Dabing Street tyto seriálové tituly kvalitativně nepřevyšuje, ale to se ještě v následujících dílech může klidně změnit. Více v mých prvních dojmech na webu Fandíme Seriálům(21.1.2018)

Dokonalost, to je Petr Zelenka. Druhý díl překonal skvělý začátek. Jak to Neužil vymyslel s tím studiem B, to je nejvíc. Samozřejmě dávám pět hvězd také díky Mírovi Krobotovi. Po Pepíkovi Hnátkovi je režisér Janda snad jeho nejlepší rloí. A jak po Čermákovi hodí ty vidle. No super:-). Opět skvělé herecké výkony i scénář. A odlitek zadku Františka Filipovského:-). No co dodat.(17.2.2018)

Včera jsem byl smutný. Totálně mně odrovnala zpráva, že zemřela Dolores O'Riordanová a tak jsem si pouštěl její písničky, vzpomínal a uvědomoval jsem si, že jsme si těch krásně klidných normálních devadesátých let tak nějak neuměli vážit... žádní teroristé, muslimové, uprchlíci, meetoo, třetí pohlaví, cenzůra a další šílenosti dnešní doby... Proto jsem celkem uvítal, že včera večer běžel v TV druhý díl tohoto seriálu od nějž jsem si sliboval zlepšení nálady. Jedničku jsem neviděl, ohlasy na ní od přátel nebyly nic moc a tak jsem byl zvědav... A rovnou říkám, že se žádný léčebný efekt od hromady humoru nedostavil. Zelenka s inteligentností humoru tak trochu zařadil o jeden rychlostnístupeň dolu asi aby tomu i rozuměla široká divácká obec a tak je děj skutečně jednoduchý. Tam kde chybí humor si leckdo leckdy vypomáhá vulgarismy, protože si myslí, že u slova ,,prcnout'' se všichni válí po zemi. No, není to tak. Fakt mi nevadí, když se ve filmu mluví sprostě, ale musí to mít nějaký koncept. A toho vulgárna bylo konkrétně v tomto dílu plno. Herci fajn, všichni do jednoho, ale nechápu proč Čermáka když jel za Krobotem ohákli jak blbečka atd... Krobot samozřejmě super, ale ruku na srdce, čekal někdo něco jiného než nevřelé přijetí a nevraživého Krobota? I ty vidle v kapotě jsem předpokládal - a byly tam! Takže po jednom dílu asi zatím brzo dělat soud, ale včera to byl sotva průměr. Rozhodně žádné překvapení typu Kosmo. Uvidíme co dál a koho Voříšková ještě ,,oprcá''. * * *(16.1.2018)

Tak dneska to máme za ten zadek FrFilipovského za čtyři hvězdy, za čtyři hvězdy !!!! Bez megafónu Zelenko !!!! za čtyři !!!! .... jseš hluchej ? :-)))) Pššt za to studio B teda ještě půl hvězdy navíc = 4,5... No aspoň z toho minulého Bartošky projevu jsem se trochu mohl zklidnit. Bylo by to o zdraví. Uvidíme dále. Ale bomba !!!!! Bez megafónu !!!(26.1.2018)

To je mi požadavek. Archová styď se. „A to mi říkáte jentak?“ Tak v tom ségru nech, ne? Blbka… Přidanej smích se víc, než hodil. Pavel se ve lži vyžíval. Něják se mi nechtělo Lence věřit. Proč jenom dělá Pavel vše nadvakrát? Klasickej Krobot. Trochu ex post ne? Jó Čermák má něco s ušima – megafon by se šik. Trefa do stříbrnýho. Změna výborná. „To by musel bejt úplně blbej!“ „Dyť dělá v bance.“ A to jako, že každej bankéř je debil?! Čistota půl zdraví. Ááá, komplikace… Vpravdě zajímavý řešení. Další ruce.(16.1.2018)