Budování mediálního obrazu (E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 28 min

Nápad! Adamczyku ty hovado… No tak to je gril jako kráva! Dobře Lada. Průser! Jó Dejve, tos posral. No já padám. Co je a není vidět přes čočku. „A kdyby začal?“ Co ty starý mobily? Karle, ty seš amatér. Kurva jau. Davide, ty dojedeš. Tyvole, hezkej mediální obraz, to by se Archovi nelíbilo… Janda je bůh!(27.1.2018)

• Aineias

Po zhlédnutí tohoto dílu, můžu s klidem konstatovat, že už dost. Jako komediální seriál mě to totálně zklamalo. Dával jsem tomu šanci, říkal jsem si, to se rozjede. Ale tohle vážně už dál nešlo. Jestli jako vtipnou scénku považuje někdo to, že se holka svleče ve studiu, kdy jde o konkurz na dabing, tak to musí být z Troškovejch filmů v sedmém nebi. A kolikrát už jsme viděli v jiných filmech scénku s močí. Větší vtip nabízejí nové pohádky (Anděl páně, Nejlepší přítel, …). Tento seriál je poměrně zbytečné dílo a velké zklamání. Proč někdo nenatočí seriál s tématem politické satiry, vždyť těch témat je dnes v politice nepřeberné množství, něco ve stylu druhého dílu Kosmo (Česká škola).(25.1.2018)

Třetí epizodě jsem sice udělil tři hvězdičky, ale bylo to na hraně. Lekce Michala Krose mě docela navnadila na další dění, z Martina Myšičky mívám většinou radost, ale děj, který následoval mě celkem zklamal. S kvalitním humorem se velice šetřilo a přehlídka polonahých děvčat mi ho nenahradila, přestože se mi na ně vůbec nedívalo špatně. 3*-(22.4.2018)

Odvážný díl, ve které holky vystavují své přednosti a především Berenika Kohoutková se toho nebojí. A nutno uznat, že pohled je to hezký :-). Příběh jinak moc vtipný není, to ale vůbec nevadí, protože je to celé velmi pohodové, líbivé a příjemné. Hrdinům musí divák fandit, jsou nepřehlédnutelní a krásně snaživí. V malinké roličce se tu na konkurzu dívek schovala i Marika Šoposká, tu však autoři nechali oblečenou. Už se těším na další díl.(26.1.2018)

• MiaMahoney

Třeskutě vtipné, protože tam pár holek ukázalo kozy!!! Zbytek jsem raději, v rámci zachování duševního zdraví, zaspala a po dalším díle, který má aspoň slibný název a který jsem kvůli tomu ochotna ještě zhlédnout, končím s tímto seriálem. Podle Mirky Spáčilové "nejde o levný sitcom", ale o "vzácnou oázu chytrého smíchu", takže se tu vy všichni erudovaní kritici, vedeni svojí rytířkou, uhvězdičkujte ostopéro. Já se tu znovu objevím, až bude odemčeno celkové hovnocení, abych té kokotině trochu srazila rejtynk.(22.1.2018)