Budování mediálního obrazu (E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 28 min

Nápad! Adamczyku ty hovado… No tak to je gril jako kráva! Dobře Lada. Průser! Jó Dejve, tos posral. No já padám. Co je a není vidět přes čočku. „A kdyby začal?“ Co ty starý mobily? Karle, ty seš amatér. Kurva jau. Davide, ty dojedeš. Tyvole, hezkej mediální obraz, to by se Archovi nelíbilo… Janda je bůh!(27.1.2018)

Jde to hodně nahoru, první díl nic moc, ve druhém jsme se válel smíchy zejména vidlím v Čermákově pažoutovi a jeho stoickému sdělení, že to bude muset zakytovat a přebrousit, co bylo neotřelé vyvrcholení scény s cholerickým režisérem a třetí díl už byl zábavný od začátku do konce. A Bereniku Kohoutovou chválím, jenom doufám, že ona a jí podobné za třicet let nezmagoří a nebudou se na MeeToo svěřovat, jakej byl tehdá Zelenka sadistickej prasák a co je nutil dělat.....na druhou stranu tyhle naše dívčiny mají většinou IQ stejné jako dvě až tři jejich emerické kolegyně dohromady, takže se to snad konat nebude.(23.1.2018)

Odvážný díl, ve které holky vystavují své přednosti a především Berenika Kohoutková se toho nebojí. A nutno uznat, že pohled je to hezký :-). Příběh jinak moc vtipný není, to ale vůbec nevadí, protože je to celé velmi pohodové, líbivé a příjemné. Hrdinům musí divák fandit, jsou nepřehlédnutelní a krásně snaživí. V malinké roličce se tu na konkurzu dívek schovala i Marika Šoposká, tu však autoři nechali oblečenou. Už se těším na další díl.(26.1.2018)

Třetí epizodě jsem sice udělil tři hvězdičky, ale bylo to na hraně. Lekce Michala Krose mě docela navnadila na další dění, z Martina Myšičky mívám většinou radost, ale děj, který následoval mě celkem zklamal. S kvalitním humorem se velice šetřilo a přehlídka polonahých děvčat mi ho nenahradila, přestože se mi na ně vůbec nedívalo špatně. 3*-(22.4.2018)

• MiaMahoney

Třeskutě vtipné, protože tam pár holek ukázalo kozy!!! Zbytek jsem raději, v rámci zachování duševního zdraví, zaspala a po dalším díle, který má aspoň slibný název a který jsem kvůli tomu ochotna ještě zhlédnout, končím s tímto seriálem. Podle Mirky Spáčilové "nejde o levný sitcom", ale o "vzácnou oázu chytrého smíchu", takže se tu vy všichni erudovaní kritici, vedeni svojí rytířkou, uhvězdičkujte ostopéro. Já se tu znovu objevím, až bude odemčeno celkové hovnocení, abych té kokotině trochu srazila rejtynk.(22.1.2018)