Vulgarismy (E04) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 33 min

Tolik hezkých českých výrazů pro felaci, která málokdy stojí za to, jsem už dlouho neslyšel. Paní třídní jistě nebyla češtinářka, tohle by přeci musela ocenit. Krobot drtí vše kolem, ostatní mu skvěle sekundují. A co se vulgarismů týče, sprosté slovo ještě nikdy nikoho nezabilo, a pokud jím hloupě neprovokuje ku... z Hradu, pak mi většinou nevadí. Parádně jsem se bavil, Pan Preiss palec nahoru. Čtyři zasloužené hvězdy.(29.1.2018)

To je zajímavé, jak mám úplně opačný názor než někteří jiný, zde komentující. První díly mi přišly slabé a teď naopak super! (jak velký vliv má způsob sledování, zda v tv v obýváku nebo záznam na sluchátka v mobilu - jako jsem činil nyní cestou ve vlaku, to by dalo na sáhodlouhou studií nějaké britské či US univerzity) Krobot zde exceloval, přesně tak jak se mi to líbí! A Švarc a Preiss také. 95% Už víte, co znamená BBC?(30.1.2018)

• Awer

Jaká je hranice mezi politickou nekorektností a oplzlou zaprdělostí? Kde končí buranský Kameňák a začíná "chytrá komedie"? Všechna čest Zelenkovi za to, že tuhle velice dnešní otázku vyslovil a vytvořil seriál nepřijatelný pro třetinu diváků rovnoměrně rozloženou mezi "Kavárnu" a "zemanovce". Oba póly se pak pokouší spojit opravdu podařenými osovými scénami (jako byl Bartoškův projev na pohřbu) a tím, že jeho postavy "kadí" (seriálu o americkém fotbalu říkají "Rugbisté", aniž by se záměna nějak zdůrazňovala). Otázka je extrémně aktuální a správná a snaha najít společnou inteligentně avantgardní i obyčejně srandovní rovinu chvályhodná. Mým hodnocením budiž řečeno, že se to směrem k mému vkusu přecijen spíše nepodařilo. Způsob, jakým Zelenka vytěžuje každou nejmenší šanci k sexistickému či sexuálnímu vtípku, popř. absurdní stereotypizaci (dvousetkilový Lichý) se snese v TELE TELE či zmiňovaném Kameňáku, ale tady překáží. Hledání nových poloh bohužel stále tvoří jen menšinovou část oproti prostému frcání největších kousků z "primitivní" i "chytré" plechovky. Těch 35 % je nicméně dobrý start a do budoucna jen houšť!(2.2.2018)

Bez Krobota slabota, bohužel. Ale - chci poděkovat Zelenkoj, že obsadil Jana Vondráčka do žádoucího chlapa. Nejhezčí hlas v dabingu a pak vždycky v telině hraje plešaté pavouky nebo co a mě to rozčiluje.... Jene, zamilovala jsem sem do Vás jako do Pascoea a nikdy jste pak nezklamal. Naopak, Mentalistu jste vyšperkoval, viděla jsem i origoš a Jane ve vašem podání je daleko zábavnější. // A když už jsme u dabingu - Smmmmmmmmmmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt afektovaným a přehrávajícím!!! - OK, dobře, ne rovnou smrt, ale aspoň nějakého bacila na hlasivky. Rezistentního. (Nejpříšernější jsou vždycky všichni kolem AFEKT FAMILY SAIC. Tůma ALZA B., Jagelka M., Jančík F.,Řandová R., Saic ml, Saic st, Švarc F, Procházka A., Hruška L, Slováčková R. a tucet dalších skřehotavých a hýkajících) Tu rezistenci bych viděla tak na 30 let. Víc se snad nedožiju.(7.2.2018)

Dosud nejlepší díl. Ano ten příběh byl lehce slabší, ale hlášky byly nejlepší. Skvělá Voříšková, Neužil, Čermák i Melíšková. Mirek Krobot to, ale slavnostně zakončil snad nejlepší hláškou, "Já jsem režíroval válku, tankovou divizi a teď režíruju pochcanýho herce." A super bylo i, "Já si tam pro tebe jdu." A Preiss. No co říct. Zelenka je borec. "Co je to za nýmanda?" "To je Filip Švarc, jeden z nejslavnějších dabérů." "Aha, a už to někdy dělal?" A super je taky scéna kdy Preiss nechce říct sprosté slovo.(17.2.2018)