Inzerát (E09) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka

Hudba:

Jan Ponocný
(další profese)
 • Cesty timem
  ****

  Ta přísaha na varle byla super hláška. Jedna, možná tam byla ještě nějaká ta další slabší. Karel se snaží stále Ladu vyladit podle svých představ a pořád se mu nedaří. Tak nějak ale právě stále vše o tom samém. Ale právě proto překvapila závěrečná scéna, byť v podstatě dramatická, najednou tu máme Pavlův dabing náhodné reálné scény na ulici a byla to v podstatě taková "jiná" pecka. Takový je dabing - pokaždý stejný... a pokaždý jiný. Pavel pro dabing žije a je mi ho líto, je to docela slušný a hlavně kreativní kluk, který má sice bláznivé, ale super nápady. Ale více je mi líto, že díly z druhé poloviny seriálu už nemají takovou kadenci jako ty první. Opět s odřenýma ušima za 4*.(3.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Přísahej na levý varle. Na svý." Dost mě pobavilo, jak se dabuje pozvánka na vyhlašování cen s promítanými obrázky z porna. Taky se mi líbil rozhovor Evy s Pavlem přes Karla, ale jinak to pro mne byla zatím nejslabší epizoda a jen doufám, že nebude hůř.(29.3.2018)

 • klukluka
  ****

  Možná to tentokrát nebyla až taková řachanda, ale taky se o to nepokoušeli a to je pozitivní. Tenhle díl totiž opatřili něčím hodnotnějším- emocemi. S těmi jsme se v Dabing Street zatím neměli možnost setkat. Zdá se mi, že tady přituhuje a líbilo by se mi, kdyby se to dál ubíralo tímto směrem. Jinak nápad s profesionální deformací v podobě dabingu běžného pouličního výjevu very funny.(5.3.2018)

 • Alagaesie
  *****

  Divný natáčení. „Tentokrát jsem mu to řekla.“ To je argument… Lada to u mě vyhrává. Ale David jí zdatně sekunduje. A co na to kapela? Lítost? Po takový době?! Výbornej kytarovej kříž… Pavle, néé… Karle, ty seš vůl. Venku dobrý. David se s tim nesere. A Lada jakbysmet. Dořiti… Z toho bude průser. A sakra… Se trochu přepočítali. David skvěle. Ajta… Pavle, Pavle, tos posral. Tak asi chudák Pavel. Tohle nedal. Ale s autem hezky.(14.3.2018)

 • vavria01
  ****

  Z původně výborného seriálu se během posledních dílů stává spíše parodie sama na sebe. Seriál si přímo libuje v laciném humoru a hysterických scén, což je možná chvíli osvěžující, po devíti dílech to ovšem začne nudit. Nicméně přihazuji hvězdičky za poslední scénu s dabingem Václava Neužila a skvělou titulkovou píseň "When Love Runs of Time". Škoda, že mě poslední dobou baví víc soundtrack než seriál samotný.(16.3.2018)