Inzerát (E09) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Ta přísaha na varle byla super hláška. Jedna, možná tam byla ještě nějaká ta další slabší. Karel se snaží stále Ladu vyladit podle svých představ a pořád se mu nedaří. Tak nějak ale právě stále vše o tom samém. Ale právě proto překvapila závěrečná scéna, byť v podstatě dramatická, najednou tu máme Pavlův dabing náhodné reálné scény na ulici a byla to v podstatě taková "jiná" pecka. Takový je dabing - pokaždý stejný... a pokaždý jiný. Pavel pro dabing žije a je mi ho líto, je to docela slušný a hlavně kreativní kluk, který má sice bláznivé, ale super nápady. Ale více je mi líto, že díly z druhé poloviny seriálu už nemají takovou kadenci jako ty první. Opět s odřenýma ušima za 4*.(3.4.2018)

Divný natáčení. „Tentokrát jsem mu to řekla.“ To je argument… Lada to u mě vyhrává. Ale David jí zdatně sekunduje. A co na to kapela? Lítost? Po takový době?! Výbornej kytarovej kříž… Pavle, néé… Karle, ty seš vůl. Venku dobrý. David se s tim nesere. A Lada jakbysmet. Dořiti… Z toho bude průser. A sakra… Se trochu přepočítali. David skvěle. Ajta… Pavle, Pavle, tos posral. Tak asi chudák Pavel. Tohle nedal. Ale s autem hezky.(14.3.2018)

"Přísahej na levý varle. Na svý." Dost mě pobavilo, jak se dabuje pozvánka na vyhlašování cen s promítanými obrázky z porna. Taky se mi líbil rozhovor Evy s Pavlem přes Karla, ale jinak to pro mne byla zatím nejslabší epizoda a jen doufám, že nebude hůř.(29.3.2018)

Možná to tentokrát nebyla až taková řachanda, ale taky se o to nepokoušeli a to je pozitivní. Tenhle díl totiž opatřili něčím hodnotnějším- emocemi. S těmi jsme se v Dabing Street zatím neměli možnost setkat. Zdá se mi, že tady přituhuje a líbilo by se mi, kdyby se to dál ubíralo tímto směrem. Jinak nápad s profesionální deformací v podobě dabingu běžného pouličního výjevu very funny.(5.3.2018)

Z původně výborného seriálu se během posledních dílů stává spíše parodie sama na sebe. Seriál si přímo libuje v laciném humoru a hysterických scén, což je možná chvíli osvěžující, po devíti dílech to ovšem začne nudit. Nicméně přihazuji hvězdičky za poslední scénu s dabingem Václava Neužila a skvělou titulkovou píseň "When Love Runs of Time". Škoda, že mě poslední dobou baví víc soundtrack než seriál samotný.(16.3.2018)