Království zombie - Série 2 (2020) (série)

Epizoda 5 (S02E05)

(epizoda)

Princ Chang se svými muži se zmocní Hanyangu, aby zachránili životy nevinných. Královna se rozhodne, že trůn dobrovolně nevydá nikomu jinému. (Netflix)

Eliott

Další z epizod u které bych se pozastavil. Jedná se pravděpodobně o nejkratší díl, přesto však svým obsahem patří mezi ty nejvýživnější.  První polovina byla nadmíru uspokojivá s jakým ledovým klidem procházel Korunní princ městem a ve chvíli, kdy jsem si řekl, že to přece nemůže jít tak lehce se rozpoutalo naprosté peklo. Jedna akční scéna střídala druhou za doprovodu svižné hudby, potoků krve a čirého násilí (Z nichž bych vypíchl především scenu jako například vytažený šíp s nabodnutou oční bulvou opět vystřelený do hlavy). Bezpochyby se jedná o nejbrutálnější a nejakčnější díl z celého seriálu. Nemohu se dočkat poslední epizody. ()

Lenka.Vilka

Konečně mi někdo vysvětlil, odkud se vzali předci tříoké ryby ze Simpsonů! To s chemikáliema nemá nic společného! ;) Začátek klid před bouří, konec masakr před koncem. Hodně dobré  :) ()

kenkaku

Sice příjemně krátké, ale jen další sprintbie party. A samozřejmě, že tohle musí být ty zmutované, ty co se šíří geometrickou řadou. Co mi lezlo krkem, je idiocie. Jedno fikando přes pizdin krček a mohlo být vyřešeno. Nemohla chybět LOL scéna (tentokrát záměrná) a hektolitry krve. ()