Yeonaeui mat

• Jižní Korea 연애의 맛 (více)

Porodník Wang Sung-gi (Ji-ho Oh) a uroložka Gil Shin-seol (Ye-won Kang) se hned od prvního setkání navzájem nesnáší. Bydlí ovšem ve stejném domě a i jejich ordinace sídlí vedle sebe ve stejné budově, takže na sebe neustále naráží. Oba mají problémy s láskou a vztahy, ale i přes počáteční nevraživost časem zjistí, že co se škádlívá, rádo se mívá. (LangiJ)

sniper18

Zase jedna z tých trochu originálnejších a odvážnejších romantických komédií, ktorá ponúka slušný potenciál, ale má dva zápory, ktoré jej nedovoľujú dostať sa nad lepší priemer. Tým prvým je veľmi priemerné obsadenie, hlavné duo sa síce snaží, ale charizmou a ani herecky mi moc nevyhovovali, keď si spomeniem, akí herci hrávali v podobných juhokórejských filmoch pred desiatimi, pätnástimi rokmi, tak sa to nedá porovnať, s nimi by to bolo hneď o triedu lepšie. A vedľajšie postavy, ktoré by ich mali podporiť v tom tiež nie sú o moc lepšie. A tou druhou je humor, je to komédia z odvážneho a pomerne originálneho prostredia, ale aj tak sa tvorcom nepodarilo vymyslieť moc vtipných situácií, ktoré by sa skutočne vydarili. Tu sa dá nanajvýš tak párkrát pousmiať. Ale inak zase nemôžem byť zbytočne kritický, mňa to bavilo. Dej je pomerne zaujímavý, drží si svižné tempo a skutočne som bol zvedavý, ako sa bude vzťah urologičky a pôrodníka vyvíjať a ani režijne tomu nemám moc čo vytknúť, vizuálne a atmosférou mi to nadmieru vyhovovalo. A vzhľadom na odvážnu tému nechýba ani pár až prekvapivo odvážnych erotických scén, ktoré ale má na svedomí jedna vedľajšia postava, takže je mi jasné, že ju obsadili len kvôli tomu. Takže pri takejto originálnej tématike som čakal trochu viac, ale aj tak ma to dosť bavilo a stačilo obsadiť jedného známejšieho herca a vymyslieť pár lepších vtipných scén a hneď by bolo hodnotenie o dosť lepšie. 68% ()

Lacike

Pripada mi to ako standardna korejska romanticka komedia v ktorej sa akurat netypicky dost hovori o sexe, kedze on je pôrodnik a ona urologicka. Z coho vyplyvaju aj caste komicke sceny. Polovica z nich ma rozosmiala a druha mi pripadala trochu trapna. Co nie je zase tak zle skore. Prekvapivo sa vdaka jednej vedlajsej postave dockame aj velmi odvaznych erotickych scen, ktore nemaju daleko k pornu a pripadali mi, ze su do filmu vlozene naviac. Hlavny par je ale nastastie sympaticky a riadne to medzi nimi iskrí. Taky ten klasicky pripad, ked sa tak strasne dlho neznasaju az si nakoniec uvedomia, ze sa miluju. Chybali mi nejake zaujimave vedlajsie postavy, ktore by nahravali hlavnym. Obidve hlavne postavy mohli mat nejakych kamaratov s ktorymi by preberali svoje pocity. Ale aj tak ma film celkom svizne tempo a nenudi, takze vysledkom je nadpriemerna romanticka komedia, ktora potesi aj odvaznymi erotickymi scenami. 6/10. ()

LangiJ

Vzhledem k tématu jsem to čekala trošku víc komediálně laděný, dalo se z toho vytřískat víc, ale i tak dobrý, bavila jsem se. Je to rozhodně lepší průměr a ráda se na to podívám znovu. Hlavní dvojice byla fajn, neurvalec Oh Ji-ho perlil, jen jsem asi u Kang Ye-won zvyklá na delší vlasy, protože v tom krátkým mikádu mi moc neseděla. Taky překvapily celkem dost odvážný postelový scény v uncut verzi, v takovýmhle typu filmu jsem je u Korejců nečekala, ale už se toho asi zjevně nebojí :) Přeloženo. ()

mira007

Korejská romantická komedie o porodníkovi a uroložce. Celkem zábavná blbina okořeněná pár milostnými scénami na pomezí softporna ( Korejky maj taky silikony ). Technicky kvalitní, dobře zahrané. ()