Us and Them

*CARNIFEX*

S hororom tento snímok nemá nič spoločné. Opäť jediná stránka na celom "svete", ktorá ho zaradila do tohto žánru, je ČSFD. Ale už som si zvykol, že mnohí v montérkách za monitormi, s červeným tričkom s bielym logom na hrudi, len zriedka kedy trafia do čierneho (čo sa tohto žánru týka). Polka z Vás, by nerozoznala horor, ani keby v ňom hrala, pričom by bola prvá obeť s odrezanými vajciami. Pre vás je všetko horor. Aj plagát na ktorom je dom v ohni. Ako krimi to však stojí taktiež za starú Belú, takže tu skutočne niet čo mimoriadne chváliť, lebo tento "testament" robotníckej triedy, venovaný Britskej zvrchovanosti, je len akýmsi mdlým pokusom o vyvolanie záujmu, bez štipky originality či emócií. Trapárna .. ()

kaylin

Britský snímek „Us and Them“ není možné označit za horor, ale určitě je to film, který má prvky thrilleru. Jedná se o snímek, který chce být chytřejší, než jakým ve skutečnosti je, ale ti, co vnímají silně rozdíly mezi dnem a vrcholem společnosti, jak je to označováno, si ve filmu „Us and Them“ určitě něco najdou. Jako sociální kritika to není skvělé, ale nějakou myšlenku film má. ()