Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policie se při objasňování hrůzného nálezu dostává do slepé uličky a Ulrich žádá o příkaz k prohlídce elektrárny. V hotelu se ubytuje záhadný cizinec. (Netflix)

Recenze (23)

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Všichni tu srovnávají se Stranger Things, které ale v mém diváckém portfoliu (zatím) chybí, takže za sebe nemůžu jinak, než chválit. Výborná atmosféra, ačkoli závěrečný cliffhanger mě zas tak nešokoval, protože jsem něco takového čekal od úvodního titulku první epizody. Ale i tak baví a těším se na další epizody... ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Atómka pomaly a neochotne odkrýva tajomstvá. Prvé je za nedobytnými dverami so znakom jadrového odpadu, nájdenými uprostred jaskyne. Záhadný, špinavý cudzinec v kapuci sa ubytuje do prázdneho hotela. V druhej časti sa pátra po dvoch zmiznutých chlapcoch. Vo víre záhad nie je čas na neveru. Ani na rozvíjanie charakterov postáv. Tie sa , bez výnimky tvária tragicky, utrápene, skleslo. Teda úplne odlišne ako seriál Návštevníci, ktorému sa v závere začína epizóda čímsi približovať. ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lidi to porovnávaj se Stranger Things. Podle mě se tohle Stranger Things nemůže vyrovnat. Když už, tak Stranger Things pro dospělý. Příběh je složitej (Jak dlouho jsme tady vlastně neměli nic pořádnýho o cestování časem apod.? Řekla bych, že je to kurva dlouho, no už bylo na čase, aby něco přišlo.), není tady prakticky žádněj humor (přiznejme si - třetí série Stranger Things byla hlavně kvůli tomu sračka pro fanbase), atmosféra hustá jak večerní sraní.. Zkrátka 9/10 ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak jo, už jsem se chytil a je mi konečně jasné, na co se to vlastně dívám, jenže jsem divně rozpolcený. Na jednu stranu mě seriál zatím hodně baví, atmosféře nemůžu vytknout ani ťuk a nechybí ani slušné napětí, na stranu druhou mi vadí, že seriálu z každé kapsy koukají Stranger Things, vždyť si tvůrci neodpustili ani tu elektrárnu. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Osobne mi pripadá druhá epizóda temnejšia a atmosférickejšia než pilot, akoby už tvorcovia hneď našli ten správny vizuálny smer, akým sa poberať ďalej. Niektoré zábery pôsobia ako od Lyncha, ďalšie ako od Finchera a občas máte dojem, že sledujete veľmi temnú severskú kriminálku. Zároveň je jasné, že nepôjde o žiaden pokus o nemecký Stranger Things, pretože Dark je temnejší a menej nostalgický seriál a dá sa predpokladať, že nás čaká do budúcnosti hustá depka. Už sa neviem dočkať. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě zazní skladba „Industry“ od hudební skupiny Mire Kay. (Doomcourier)

Reklama

Reklama