Pro toho kdo neviděl první sérii, musí být druhá naprosto nepochopitelná. A pro toho, kdo ji viděl, je to opět fantastická jízda z minulosti do budoucnosti a naopak. Jen by mě docela zajímalo, jestli tvůrci předpokládají, že divák všechno to rajzování a rodokmeny pochopí. Úvodní znělka od elektro mága Apparata úchvatná, konec k nasrání.(17.9.2019)

Paradoxy stranou, tady v čase cestuje snad už každej a za každý příležitosti! První série byla taky hodně ulítlá, ale držela si ten příjemnej pocit mysterióznosti až do samýho konce, tady už je to přece jenom průhlednější. Výbornej cast a soundtrack ale opět vítězí, takže další seriálovej nadprůměr z netlix produkce je tu, a can’t wait for season 3!(23.6.2019)

Je to hodně podobné, jako v první sérii. Až s tím rozdílem, že tady půjdu přece jen malinko níž. Hlavně kvůli faktu, že jsem dřív přidal a teď se snažím být maximálně spravedlivý. Přibyly dvě, nebo tři časové osy a co bych ocenil, byl kromě kvalitního příběhu a skvělého soundtracku určitě konec, který to všechno totálně zamotal a zároveň navnadil na další pokračování. I'm sure, I'll be there.(27.6.2019)

Ono se asi nedá nic konstatovat uceleně. Seriál je jako můj komentář. Pokud sledujete něco totálně chaotického nemůžete si v tom udělat pořádek ani za nic. Ale tady je hodně silný rozdíl v tom, že tento chaos má naprostý ordnung. Je téměř nemožné pochopit všechno. Je téměř nemožné mít jasný systém jenom z jednoho zhlédnutí a nepopsání si osmdesáti poznámek ke každé epizodě. Ale na rozdíl od mnoha věcí tomuto podobných, zde víte, že i když je to naprostá magořina, tak je to ale plně logická a neuvěřitelně sofistikovaná magořina. K tomu samozřejmě nechybí nejeden mind fuck, který působí zcela přirozeně a opravdu silně. Hold se nesmíte přestat automaticky ztrácet. Tohle není show na odpočinek po noční hoňce. Na konci sice trochu zklame další zamotání, ale jsem schopen plně věřit, že pokud třetí série bude poslední, tak je vše stejně promyšlené a sofistikované. Protože každá věc má svůj konec. A zde by mohl přijít hodně tvrdě. Jinak obecně se nedá mluvit o žádné katastrofě. Naopak.(13.1.2020)

U Dark se mi stala jedna věc poprvé - musel jsem si přečíst obsah celé první řady, protože jsem si ji téměř nepamatoval. Jeden, dva díly mé zmatení zůstávalo, ale zároveň sláblo, což již nebylo tak hrozné a ke konci, fakt se nechci chlubit, byla série přehledná natolik, že mi bylo jasné, proč se objevila časová linie s rokem 1921 a další zvraty. Zatím urputně zůstávám u svých 70%, ale přimlouval bych se, aby třetí řada byla už poslední. Nebo z toho všichni zblbnem!(10.10.2019)