Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Docela nevýrazný rozjezd, ve kterém se dozvídáme víc o Noahovi a hrozící/proběhnuvší apokalypse, rozbíhá se několikeré pátrání a objevuje se nová postava. Ale nová znělka potěšila, byť je jen variací té původní.(24.6.2019)

úplně se v tom ztrácím..(2.11.2019)

Tak konečně jsem se vrhla na druhou sérii po delší pauze. Musím říct, že zase zorientovat se v tý miliardě postav, který tam jsou bude těžký jak sviňa, jelikož už jsem úplně zapomněla kdo je kdo. Každopádně pěknej rozjezd už ze začátku, rozjíždí se tady novej příběh v apokalypse, trochu se rozjasňuje origin Noaha.. No tohle bude ještě zajímavý. Hodnocení: 8/10(11.1.2020)

V roku 1921 sa dvaja muži snažia preraziť si cestu do jaskyne, ktorá neskôr slúži ako priechod, kam ich poslal Adam. Jeden z nich, mladý Noah druhého muža zavraždí, pretože je presvedčený, že "stratil vieru". Adam chce použiť Noaha ako nástroj, ktorý pomôže k tomu, aby vo Windene nastala 27.6.2020 apokalypsa. V roku 2019 je vo Windene zložený nový tým, ktorý má pátrať po zmiznutých osobách. Jediného nového člena "týmu" miestny nepríjmu s nadšením. Joonas po neúspešnom pokuse zavrieť priechod navštívi svoju matku v úlohe "cestovateľa", tá ho však nespoznáva...(27.6.2019)

Jak já jsem se na tohle těšil. Škoda, že si toho moc nepamatujete z první série a první epizoda je taková.. Adaptující. Ale jak vám to opět začne všechno docházet, tak je to opět lahoda pro náročnějšího seriálového diváka.(14.8.2019)

Tak a začíname konečne s druhou sériou , už som sa nevedel dočkať.(21.6.2019)

Masakr! Zajímavá zápletka s Noahem v roce 1920. Škoda že nemám o trošku lepší němčinu.(21.6.2019)

Sic Mundus Creatus Est(11.7.2019)

Jsem celkem rád, že jsem začal koukat na Dark až nyní, alespoň jsem nemusel čekat tak úmornou dobu na tak očekávané pokračování. Trochu jsem se děsil linky z budoucnosti, ono se ale stále nezapomíná na prastaré události a prohlubuje se dál a dál. A to já na tomto seriálu zbožňuju!(16.8.2019)