K tomu všemu, co musí váš mozek zpracovávat, je tu ještě navíc portál. Co dělá a kam člověka přenese, zůstává prozatím, jako mnohé další otázky, nezodpovědné. Nicméně musím uznat, že se tvůrcům daří skákat mezi časovými liniemi velmi umně. Zejména díky kostýmům a celkové výtvarné stylizaci se lze poměrně snadno orientovat. Za to skutečně velký palec nahoru!(7.4.2020)

Už to není ono... Úplně to zabíjí ten trik s černou koulí vystupující ze stroje času- to by jim Vorlíček udělal líp na začátku osmdesátek. Další věc- portál byl v první řadě v jeskyni. Najednou je to o té mašině, případně záložní v elektrárně. Ale hlavně, aby mohl seriál pokračovat, padly najednou 33-ti leté cykly- 53, 86, 2019. Podivnosti se děly ve Windenu v těchto letech, jinak tam měli relativně klid. Teď ale budou odbavovat návštěvníky z jiných údobí prakticky kdykoliv. Druhá řada má být podle hodnocení lepší, než ta první. Jsem zvědavý, čím si to má zasloužit.(5.7.2020)

Celá drzhá séria smeruje zrejme k onej apokalypse, o ktorej sa tu od jej začiatku hovorí a máme ju očakávať o pár dní. Čoraz viac postáv sa stretáva so samým sebou v minulosti, či ak chcete, tak v prítomnosti, ale to je v tomto prípade iba hra so slovami. No a zacestuje si dokonca aj chudák pes. Dokonca už vidíme, ako ono cestovanie v čase prebieha, nie nadarmo sa volá táto epizóda Temná hmota. Nastavený smer druhej série mi vyhovuje, snáď sa v tom časom všetci nezapletieme až príliš.(14.10.2020)

Tak do cestování časem se začíná zaplétat více osob, těžko říct, jestli je to dobře nebo ne, ale když to nakonec vyústí v apokalypsu, na dobrej konec bych netipla. Hodnocení: 8/10(19.1.2020)

Cestovateľ vezme Hannah do roku 1987, Mikkel sa stretne s Noahom a detektív Egon navštívi muža, ktorého v roku 1953 obvinil zo zmiznutia detí. Joonasovi sa podarí aktivovať v elektrárni po havárii hmotu a rozhodne sa do nej vstúpiť...Dark si naďalej drží vysoké hodnotenie a stále má čím prekvapiť.(30.6.2019)