Der weiße Teufel (S02E07) (epizoda)

The White Devil

Mysteriózní / Drama / Sci-Fi

Německo, 2019, 58 min

Oliver Masucci

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

1954.Egon sa pri pitve dozvie, že telo starej ženy zastrelenej v lese (Klaudia) vykazuje známky radiácie. S jej fotografiou zájde za Helgem, ktorý povie že on (Noah) mu vravel že žena je Bielym Diablom. Hannah (2019) sa pod zámienkou že muž v psychiatrickej liečebni (Ulrich) je jej manžel dostane k nemu, nepomôže mu a rozhodne sa ostať.1987. Klaudia zájde za Egonom, aby sa ho pokúsila ochrániť pred jeho smrťou, ten si však začína spájať súvislosti a je presvedčený, že Klaudia vie prečo sa Ulrich s Mikkelom snažil dostať k jaskyni a že Klaudia vie o cestovaní v čase. Pri potýčke padne Egon nešťastne na zem a uvedomí si, že Klaudia je Biely Diabol. Tú v jej byte navštívi Jonas a povie jej, že musia ísť do budúcnosti. 2019. Martha sa stretne s Jonasom (2052). Kathrina jej vysvetlí, že Jonas je jej synovec a povie jej, aby sa od nej držal ďalej. Detektív Clausen zatkne Alexandra Köhlera Tiedemanna za krádež identity a dozvedáme sa, prečo sa vybral pátrať do Windenu -jeho brat Alexander zmizol v roku 1986. Dark neprestáva prekvapovať a zatiaľ je jeho druhá séria tým najlepším, čo rok 2019 v podobe seriálov priniesol.(18.7.2019)

Jestli se něčemu říká láska, tak je to moje opojení tímhle bravurním seriálem, který i pouhou hodinu před finále jedné ze svých sérií komplikuje story natolik, že třetí řada nemůže stačit ji celou vysvětlit.(24.8.2019)

Pořád další a další otázky, ale já to stejně žeru. Ovšem Hannah mi přijde jako největší svině.. Už od začátku. To ona myslí celou dobu jen na sebe.(22.9.2019)