Déjà vu (S03E01) (epizoda)

Deja-vu

Mysteriózní / Drama / Sci-Fi

Německo, 2020, 1 h 2 min

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

Překonává to moje nejodvážnější teorie. Vždy, když si u tohohle seriálu myslíte, ze už nastal strop, vlastně je stále pořád hrozně daleko.(27.6.2020)

OMFG. Třetí série mi opět udělala díru do hlavy... Skvělá alternativní "zrcadlová" realita opět hodí vidle do všech předpokladů, které člověk měl na konci druhé série...(27.6.2020)

SPOILER: Joonas vo Windene 2.0 stretáva známych ľudí, pre ktorých je iba cudzincom. Zisťuje, že v meste sa nachádza práve 4.11.2019, teda v deň keď vo Windene 1.0 zmizol Mikkel Nielsen. Keď však prichádza na miesto, kde k jeho zmiznutiu prišlo zisťuje, že Mikkel tam neprišiel a tak nevie Marthe, Bartozsovi a ostatným nič vysvetliť, nakoľko sám nič nechápe. Isté je však iba to, že zažíva Dejá vú...viac ako solídny úvod, nakoľko aj medzí obľúbenými mám uživateľov ktorých tento výborný seriál oslovil pre istotu aj s varovaním, že moje komentáre budú obsahovať dejovú líniu príbehu, avšak na druhej strane mi je jasné že väčšina ľudí si komentáre prečíta až potom, keď si epizódu pozrú sami. Pri niektorých filmoch či seriáloch však môže zvíťaziť zvedavosť a preto komentár prvýkrát aj s varovaním.(27.6.2020)

To je prostě námrd. !!!!! Člověk se jakžtakž začne chytat a tvurci hneeeed podojej mozek dalším krásným chaosem. Američani mají co dohánět, respektive na toto téma nelze laťku uz přeskočit, leda v paralelním vesmíru:-)(18.7.2020)

S novou serii jsme dostali takovy 'what if' ale trosicku mi tam chybelo, jak to zapadne do celkoveho obrazku? Jsem presvedcen, ze se k tomu tvurci dostanou, ale male naznaceni by sluselo i v prvnim dile. Bez toho je toto jen takove co by se stalo kdyby...(28.6.2020)

Dark vykopává svou závěrečnou sérii svým už dávno vybudovaným signifikantním stylem, tedy spletité klubko informací, skutečností a osudů se po částečném rozmotání minulou sérií jen touto epizodou nabaluje o mnoho nových provázků zamotávajících celičký příběh zase více a více. Jsem zvědav, jak z toho chtějí tvůrci za zbylých 7 epizod vybruslit tak, aby se do toho nezamotali také.(28.6.2020)

DARK jsem si díky první a druhé sérii zamilovala jak jen to šlo. Na třetí sérii jsem se nesmírně těšila a pak přišel den D. Den, kdy vyšla první epizoda třetí a záverečné série a mě přepadl tak trochu strach. Co když tvůrci neukočírují to, k čemu si našlápli v posledním díle druhé série? Možná proto jsem zhlédnutí odsouvala, ale dnes někde psali “třetí série DARKu má na CSFD 95%“. To byl ten impuls co jsem potřebovala,... Takovejhle “návrat domů” jsem teda rozhodně nečekala. První epizoda je totiž zkrátka a jasně naprosto skvostná nálož napětí, překvapení a emocí, kterou každý fanoušek DARKu chce. Teď už nemám strach. Naopak. Věřím, ze DARK bude mistrovské dílo.(6.7.2020)

Tak to je neskutečná bomba.. Tvůrci překonali moje největší očekávání a vrazili mi do ksichtu naprostý masterpiece. Jsem neskutečně zvědavý na zbytek.(22.7.2020)

Skutečně jsem se bál, jestli se s myšlenkou alternativních světů všecko zbytečně překombinuje nebo naopak až příliš ulehčí. U tohoto televizního skvostu je ale samozřejmě realita naprosto jinde a po tom roce čekání tady máme další na mozkové závity útočící osmihodinovku, během níž ani nebudeme stačit dýchat.(27.6.2020)

Uz tak v tom byl neskutecnej bordel a ted jeste paralelni svet? yesssir(8.7.2020)

90%.(19.7.2020)