Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jonas se vynoří z jeskyně v roce 2019 a svět kolem je důvěrně známý i cizí zároveň. Windenem otřásá zmizení malého kluka. (Netflix)

Recenze (19)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

SPOILER: Joonas vo Windene 2.0 stretáva známych ľudí, pre ktorých je iba cudzincom. Zisťuje, že v meste sa nachádza práve 4.11.2019, teda v deň keď vo Windene 1.0 zmizol Mikkel Nielsen. Keď však prichádza na miesto, kde k jeho zmiznutiu prišlo zisťuje, že Mikkel tam neprišiel a tak nevie Marthe, Bartozsovi a ostatným nič vysvetliť, nakoľko sám nič nechápe. Isté je však iba to, že zažíva Dejá vú...viac ako solídny úvod, nakoľko aj medzí obľúbenými mám uživateľov ktorých tento výborný seriál oslovil pre istotu aj s varovaním, že moje komentáre budú obsahovať dejovú líniu príbehu, avšak na druhej strane mi je jasné že väčšina ľudí si komentáre prečíta až potom, keď si epizódu pozrú sami. Pri niektorých filmoch či seriáloch však môže zvíťaziť zvedavosť a preto komentár prvýkrát aj s varovaním. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ak by sa niekomu prvé dve série Dark zdali nebodaj príliš triviálne, tak tvorcovia pridávajú update a celú vec ešte komplikujú o jednu úroveň vyššie, ale pokúsim sa nespoilerovať. Osobne som očakával, že priebeh tretej série pôjde smerom Predestination a aj pointa bude predstavovať niečo v zmysle, že vo Windene je v skutočnosti iba jedna žena a jeden chlap, ale odpovede na základné aj dielčie otázky budú tkvieť zrejme v niečom inom. ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestli nepřibydou skoky mezi světy, které se tak navzájem budou ovlivňovat, tak to tahle odbočka do paralelního světa nemá význam. Nebo ne takový. Protože pak to bude hlavně prostor, kam chtěli tvůrci expandovat, aby seriál mohl pokračovat. Nicméně mě by osobně zajímala předchozí smyčka, přijde mi, že stále leccos neznáme. ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dark vykopává svou závěrečnou sérii svým už dávno vybudovaným signifikantním stylem, tedy spletité klubko informací, skutečností a osudů se po částečném rozmotání minulou sérií jen touto epizodou nabaluje o mnoho nových provázků zamotávajících celičký příběh zase více a více. Jsem zvědav, jak z toho chtějí tvůrci za zbylých 7 epizod vybruslit tak, aby se do toho nezamotali také. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dost jsem se bála, že jak tam přidaj další svět, pěkně se do toho zamotaj a nebudou vědět, co s tím, ale zatím to vypadá dost nadějně. Líbí se mi, jak je tady všechno obráceně. Jenom Ulrich je tady dokonce ještě větší kokot. Cápek bude mít za chvíli na účtě tak 5 rozvodů. Ale do tý komisařky bych neřekla, ale tady je všechno vlastně vzhůru nohama. Každopádně úžasná tajemná atmosféra se nezměnila, díky bohu to bych se fakt nasrala. Dokonce mi přijde víc hororová než předtím, no tak to si nechám líbit. Hodnocení: Největší náhodou pro mě zůstává velikost městečka Winden, tak snad se to objasní. :D/10 ()

Zajímavosti (1)

  • Ke konci epizody hraje skladba „Bad Kingdom“ od německé hudební skupiny Moderat. (Doomcourier)

Reklama

Reklama