Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele sochoking k tomuto seriálu (6)

Dark (2017)

Kedže nejde o vzťahovú a ani o sociálnu drámu, postavy som neriešil. Kvalitné mysteriózno a veci, ktoré sa diali a boli s ním úzko speté, boli napísané výborne. Dokonca som mal pocit, akoby to natočili len pre mňa! Tak som si totiž užil túto parádu. P.S. Až na tie nemecké ksichty teda... Na tie si snáď nikdy nezvyknem a preto ma trošku mrzí, že seriál nenakrútili napríklad takí Nóri. ()

Minulost a současnost (2017) (S01E03)

To ma podrž! Mladý Ulrich si v tejto časti púšťa platňu nemeckej thrash metalovej legendy, kapely Kreator- Pleasure To Kill! (Samozrejme, album je rovnako z roku 1986!) Túto časť ľahko oslabuje číslo 33 oproti prvým dvom, ale i tak je to bomba. (Riaditeľku na lane v lodičkách predstieram, že som nevidel.) Hlavne finále je totálna mysteriozna šupa na škandinávsky štýl. ()

Adam a Eva (2020) (S03E03)

Mindfuck ako sviňa! Tretia sezona je akoby z úplne iného sveta! ()

Počátek (2020) (S03E04)

Kto to dotiahol až sem bez ujmy na zdraví, je frajer! Neverím tomu, že len mne sa dymí z kotrby pri sledovaní tejto série! ()

Světlo a stín (2020) (S03E06)

Zajačie pysky v denim košeliach z obchodu Dalibora Jandy už mi pekne pijú krv! ()

Mezičas (2020) (S03E07)

Kokos, až teraz vidím, ako to je naozaj premakané... Kužwa, frajeri, čo to napísali! Klobúk dolu! ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě