Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele Tryskomyš k tomuto seriálu (14)

Dark (2017)

Hodně dobrý, tajemný seriál. Dost mě překvapilo že je německý, troufám si říct že je to to nejlepší, co jsem kdy z jejich provenience viděla. A je tu skvělá hudba. ()

Season 1 (2017) (S01)

Hodně dobrý, tajemný seriál. Dost mě překvapilo že je německý, troufám si říct že je to to nejlepší, co jsem kdy z jejich provenience viděla. Tato 1. serie je nejlepší. Asi proto, že vše je nové, neokoukané, tajemné, překvapivé. ()

Dvojí životy (2017) (S01E04)

Český název epizody Dvojité životy. ()

Pravdy (2017) (S01E05)

Český název epizody Pravdy. ()

Rozcestí (2017) (S01E07)

Český název epizody Křižovatky. ()

Alfa a omega (2017) (S01E10)

Český název epizody Alfa a omega. Konec mě částečně zklamal. Jakoby vysvětlení všeho, co se tam dělo ne, ale ten úplný závěr. ()

Season 2 (2019) (S02)

Tato 2. serie už není pro mě tolik objevná, neboť už víme, co od seriálu čekat. Ale děj je stále hodně dobrý. ()

Season 3 (2020) (S03)

Tato 3. serie mi přijde jako už trochu zbytečné rozpatlávání děje. Po 3. dílu se mi nelíbí, přijde mi zbytečná. Naproti tomu stále mě zajímá, jak to bude dál. Po dokoukání posledního dílu - opravdu jsem dala nejhorší hodnocení? Nicméně se za to nestydím. Ukončení mi přišlo dost zcestné. A celá tato serie moc vyumělkovaná, kdy něčí dcera je vlastně matka své matky. No tak to ať se na mě nikdo nezlobí. Po naprosto dokonalé 1. serii a slušné 2. je tato poslední pro mě zklamáním. ()

Mezičas (2020) (S03E07)

Opět další díl, kdy mi přijde, že to všelijak zamotávají, mění a už vůbec tomu nerozumím. No možná na to nemám dost vysoké IQ.  Uvidíme, co závěrečný díl, ale už mě to moc nebaví. ()

Ráj (2020) (S03E08)

Opravdu jsem dala nejhorší hodnocení? Nicméně se za to nestydím. Ukončení mi přišlo dost zcestné. A celá tato serie moc vyumělkovaná, kdy něčí dcera je vlastně matka své matky. No tak to ať se na mě nikdo nezlobí. Po naprosto dokonalé 1. serii a slušné 2. je tato poslední pro mě zklamáním. ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě