Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Claire a Shaun musia zaistiť prevoz darcovského orgánu a Claire sa pritom snaží porozumieť spôsobu, ako so Shaunom komunikovať. Andrews má vykonať plastickú operáciu dôležitého pacienta a je nútený, aby si na pomoc vzal Melendeza. (TV Doma)

Recenze (5)

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Za mě je tohle hnaní do extrému (teď myslím převoz jater) úplně zbytečný a spíš to dílu škodí, než aby ho to nějak šperkovalo. Jinak mocenská realita je k poblinkání. ()

Reklama

mmoi 

všechny recenze uživatele

Škoda. O svěží pohled na nemocniční tematiku v seriálech se nejedná. Natož o něco nového v seriálové tvorbě vůbec. Přitom potenciál by tam byl. Hlavně Freddie Highmore by obstál i jako netradiční postava. Autistický superdoktor v tomto pojetí je ale zoufale málo. Místo zajímavých postav a zápletek dostane divák takovou nálož klišé, že to ze sebe bude setřásat ještě dlouho. Freddie Highmore a Richard Schiff jsou sympaťáci, ovšem tahle koláž nagelovaných doktorů a přechytrých řečí mě dost míjí. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tentokrát jsem se dočkal zklamání. V první epizodě jsem chválil flashbacky do Shaunova dětství, po shlédnutí třetí epizody musím přiznat, že mě začaly dost otravovat, bude to zřejmě i tím, jak často jich tvůrci využívají. Po tom, co jsem si "užil" Chuckův příběh, začínám mít dojem, že seriál bude úplně jiný, než jsem si zpočátku myslel, té hry na city je v něm trochu moc. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Když si přijde Lea (Paige Spara) půjčit baterie do ovladače, kde zrovna hrála dle jejích slov „Uncharted“, což je exkluzivní hra jen pro Playstation 4, tak jde vidět, že v ruce drží Dualshock právě pro Playstation 4, do kterého ale nejdou dát baterie, má svůj vlastní akumulátor a nabíjí se pomocí USB. Baterie se dávají do ovladačů na Xbox. (Papajos)

Reklama

Reklama