Dr. Glassman chce, aby si Shaun najal osobu, která mu bude pomáhat orientovat se v různých životních situacích. Ten však trvá na tom, aby mu pomáhal jen dr. Glassman. Nemocnice rozjíždí charitativní projekt, v rámci kterého byl vybrán africký chlapec s těžkým vrozeným onemocněním srdce, jenž má být v nemocnici léčen. Dr. Melendez s tím nesouhlasí, protože má obavy, že mu nedokáže pomoci. Komplikace jsou opravdu velké, ale chlapcova matka svým přístupem donutí Melendéze a Shauna k sedmihodinové úspěšné operaci. Nemocnici také hrozí problémy, protože se ztratil vzorek tkáně odebrané z krku jedné pacientky. Jde o televizní moderátorku a je potřeba zjistit, zda se nejedná o rakovinu. Vzorek hledá nejen Claire, ale i primář Andrews. Ten se nakonec najde a zjistí se, že moderátorka rakovinu nemá. (TV Nova)

Necrotongue

Tohle fakt nepůjde, já s těmi nešťastnými africkými dětmi prostě nesoucítím, jde to mimo mě, neposílám ani 300 korun měsíčně, aby se Jeremiah Johnson mohl ještě nadechnout, zatímco problémy u nás bez zájmu přetrvávají. Dějová linie s nefunkčním srdcem mě tedy nezaujala, obě hvězdičky tak putují za ztraceným vzorkem. ()