poster

68 Kill

Komedie / Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2017, 93 min

 • Marze
  ***

  Po přečtení komentářů zde jsem si udělal představu, že film bude zábavný, laciný, divoký s možná překombinovanou zápletkou. Po shlédnutí ještě dodám místy originální. Fanoušci zkažené ženy mohou mít nový idol. Výborná charakteristika ženy. Chvílemi je film až na hraně parodie, ale nikdy ji nepřekročí.(23.12.2017)

 • kaylin
  ***

  Docela fajn akční komedie, která v sobě má skutečně i romantický potenciál, ale takový docela příjemně drsný, takže rozhodně nečekejte nic přeslazeného. Holky jsou zde hezké, chlapi jsou zde spíše pitomí, ale má to drive, takže to jede od začátku do konce a nakonec to skončí a vy nemáte pocit ztraceného času.(11.10.2017)

 • Morholt
  ****

  Šlapka zlanaří svého přítele, toho času jezdícího s hovnocucem, pro krádež v domě jednoho z jejích kunčoftů. Nicméně vše nejde podle plánu a s první prolitou kapkou krve se z už tak lehce střeleného děvčete stává psychomagor. Fajn hlína plná pošuků, krásnejch a šílenejch ženskejch i stříkající krve či ustřelených končetin. Dokázal bych si to sice představit ještě o něco ulítlejší a krvavější, ale i tohle mě příjemně překvapilo. 70%(13.11.2017)

 • MickeyStuma
  ****

  Snímek v drsném pojetí o ženskosti, mužnosti a 68 000 dolarů. Bláznovství a šílenostem je tu učiněno tak za dost, až je škoda, že to nevzal do otěží sám Quentin Tarantino. Ale Trent Haaga stojící i za scénářem taktéž věděl co dělá. Drsné hlášky, patřičné násilí se svou brutalitou a gore, nějaká ta úchylnost, dějový tah na branku efektivity. To vše s typickým černým humorem na slovo vzaté. Ano, je to zábavný thriller s přesahy až do hororu, kde se hlavně předvádí ženské pokolení. Když se řekne ‘Psycho’, tak tady to dostává setsakramentsky na významu. Ženy jakožto něžné pohlaví? Tak to pozor! Zvláštní film pro zvláštního diváka.(10.4.2018)

 • Fr
  **

  „NEJSEM TVŮJ PES, LIZO…“ /// Lehce černohumorná jednoaktovka o týpkovi, kterej kvůli kusu prochcanýho masa… Prostě píčovina, pozdějc uchylárna… se kterou projebete hodinu a půl. Ale finále je dobrá prdel! (teda jak se to vezme…) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Informace poskytuju jen za lízačku kachny. 2.) Nechci bejt malý ochočený štěňátko. 3.) Thx za titule „zulofff“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(19.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace