Komentáře uživatelů k filmu (29)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Moskva 1961 - nominácia na 1. cenu(16.9.2010)

 • Phex
  ****

  Oficiální text distributora tak úplně nekoresponduje s obsahem. Tohle rozhodně není nějaká prvoplánovitá komančská propaganda. Ano hlavní hrdina veterinář (výborný Lukavský) sice upřednostní venkovský obvod před místem na jatkách v Gottwaldově a mohli by jsem z toho tedy cítit takový ten rudý ruralismus, ale to jsou spíš kulisy. Kulisy zajímavého realistického příběhu. ........jo a taky Jiřina Švorcová zde ještě celkem ujde jak vzhledem tak hereckým výkonem.(18.1.2012)

 • winstonik
  ***

  Kachyňa nepokazil film, ani keď musel.(25.11.2012)

 • caba
  ***

  Půlka filmu byla točené ve tmě !!(večer ,noc,tmavé stáje...)a to nemám ráda.Chtěla jsem to vypnout,ale vydržela jsem .Nakonec myšlenka filmu a herecké výkony nebyly špatné.(28.4.2016)

 • Jonatthan
  ****

  Výborný těžký tmavý deštivý film, který opravdu až smrdí všudypřítomným hnojem. Skvělé výkony všech zůčastněných. Kurňa, chtělo by to ale změnit ten "oficiální text distributora" - to je určitě krátkozraký blábol z hlavy toho Březiny co sestavil Lexikon českých filmů, tam je takových zaujatých názorů fůra...(28.6.2010)

 • Belsazar
  ****

  Všechno na světě jsou komplikace.(26.9.2016)

 • Grázl83
  **

  Temná atmosféra je zde spíše na obtíž, většina scén je velmi nepřehledná, herci nejsou skoro vidět.(27.2.2019)

 • Báďa
  ***

  Schématičnost, která na několika místech filmu prosakuje, je velmi dobře kompenzována dobrým scénářem režií a některými hereckými výkony (Lukavský, Bohdanová). Film řadím pro jeho stylovost k podobným snímkům té doby, jako jsou Škola otců, Zde jsou lvi nebo Velká samota. Uživatel "formelin" trefně píše "s lehkým nádechem Noiru". Dodávám: nejen lehce. Kachyňa je zřejmě nejvyváženější - co do kvality - český režisér.(21.10.2012)

 • gizi
  ***

  Začátek moc budovatelský, naštěstí se pak více rozjíždí normální lidský příběh, i když stále prosycen socialistickou atmosférou té doby. Hudba Srnky mi moc pod noc nejde, zde ale naštěstí nebyla nijak výrazná a nerušila - zapadala. Atmosféra deště a bláta nebyla moc povzbuzující, ovšem jeden záběr na sad po dešti po ránu byl moc pěkný. Celkově slabé Kachyňovo dílu - 65%, 26.11.12.(27.11.2012)

1 2 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace