Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V americkom mestečku Rosedale sa začína absolútny teror, keď sa v meste objaví brutálny vrah, ktorý postupne vraždí miestnych študentov. Šerif je bezradný, a jediný, kto sa k vrahovi dokázal priblížiť, sú dve dievčatá, ktoré vytvorili projekt Tragedy Girls. Jeho poslaním je na sociálnych sieťach dokumentovať dianie okolo vraha. Táto hra na reportérov je však ohromne nebezpečná. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Odľahčená “hlúposť”, ktorú v žiadnom prípade nemožno brať nijak vážne. Pokiaľ budete “Tragedy Girls” vnímať ako čistú zábavu, určenú predovšetkým pre “násť” ročných, bez štipky serióznosti, posiatu doslova hlúposťou, tak ani váš mozog neutrpí žiadnu mimoriadnu ujmu. Pár gore scén celkom dobrých, no je ich akosi pomenej, pár frkov celkom vtipných, ktorých taktiež mohlo byť viac, a to je skrátka asi tak všetko. Na jeden krát znesiteľné, nič viac - nič menej. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Povšimnuti hodná novinka Tragedy Girls, která jede na vlně Vřískotu a dnešního fenoménu Instagramu a jejím vášnivým posednutím. Dvě hlavní hrdinky jsou ochotny zabíjet za followery a lajky a rozpoutají za sebou slušnou poušť na střední škole. Je to sice Teen Horor, takže kdo podobným filmům neholduje, může jít rovnou o dům dál, já se bavil. Gore je překvapivě povedené a jsem rád, že se nejedná o další PG-13ku, odkazy na starší horory také potěší ( Halloween, Final Destination a další) a hrají zde i velmi oku lahodící slečny, byť jsou z většiny všechny vymaštěné slepice. Možná hloupoučký, ale pěkně natočený, svižný, místy vtipný a zábavný horor, který v prozatimním suchu vychází na lehký nadprůměr. Mít film lepší finále jdu i na 4. 65%% ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Dobrá volba pro hltače hororových (anti-)klišé, parodií a nadsazených béčkových filmů i jejich volných citací to určitě je. Jen je znát, že režisér neměl takové zkušenosti, aby jeho film mohl pokořit hranice žánru. Wes Craven a spol. už to udělal (před více jak dvaceti lety) za něj. A tak se tenhle počin jen letmo dotkne těch nejlepších, přičemž pořád v něčem zaostává. Předně film vůbec není napínavý, prostě ani trochu. To celkem může vadit. Příliš oslavné to není ani s komediální notou. Kdybych měl na starost casting, určitě bych hlavní role nedal Brianně Hildebrand (plešatka z Deadpoola) a Alexandře Shipp. V jejich rolích bych si představoval charismatické herečky. Možná i nějaká známá jména. Ta jsou k mání ve vedlejšácích - Nicky Whelan, Josh Hutcherson a produkující Craig Robinson. Všichni film osvěžili. Určitě lépe se dalo pracovat s postavou zabijáka, kterého holčiny na začátku nápaditě dopadly a zhruba do poloviny filmu věznily. Nejsem určitě sám, koho napadlo, že film v závěru směřoval k velkému masakru na maturitním plese, na který zabiják zavítal. Má radost byla předčasná, neb sami uvidíte, jaký úkrok tvůrci zvolili. Finále by potřebovalo vylepšit. Závislost mladých lidí na společenských médiích zde prosakuje, je jistě alarmujícím jevem, kdo chce, ať se fotí, postuje se na všech těch stupidních sociálních sítích, bloguje, dosahuje slávy za každou cenu, takže to je přidaná hodnota filmu, tedy poukázat na tento jev. A že se ve filmu vraždí středoškoláci i přátelé školy, to už je hororový úděl, který filmu jde. Vraždy jsou celkem neotřelé, krvavě vyvedené. Vizuálně to má dobré provedení. Určitě bych z filmu nedělal mimořádnou senzaci. 8/10 ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

V americkom mestečku Rosedale sa začína abolútny teror, keď sa v meste objaví brutálny vrah, ktorý vraždí miestnych študentov jedného po druhom. Miestny šerif je bezradný a jediný, kto sa k vrahovi dokázal priblížiť, sú dve dievčatá, ktoré vytvorili projekt Tragedy Girls. Jeho poslaním je dokumentovať dianie okolo vraha na sociálnych sieťach. Táto hra na reportérov je ale ohromne nebezpečná. - Podarený horor, ktorý má len jediný problém. A to ten, že sa tvári ovela inteligentnejšie, než akým v skutočnosti je. Očakával som velmi kreatívny scenár a zápletku, pretože už vo svojom zaujímavom debute režisér ukázal, že nemieni tvoriť horory, aké už fanúšik žánru videl stokrát. To som aj dostal, ale forma, akou to bolo celé podané, sa mi príliš nepáčila. Casting je podarený a Brianne Hildebrand sa po vynikajúcom výkone v druhej sérii The Exorcist zadarilo aj tu, čo ma teší. Tvorcovia sa našťastie nesnažia skryť to, ktoré horory ich inšpirovali, a pravidelne na ne odkazujú. Režisér v sebe má dosť potenciálu a už tento horor je oproti debutu posunom ďalej aj vďaka známejším menám, ktoré sem pritiahol. V budúcnosti snáď ale vytvorí niečo, čo bude nabité akciou počas celej stopáže, a nie niečo, čo päť minút pôsobí ako špičkový horor a ďalších päť minút ako nezmysel pre unudených tínedžerov. + herec z Dark Was the Night + herečka z Halloween II a 7500 + herečka z The Exorcist ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

,,Srdce je více vlevo. Vlevo!" Slasherová ptákovina s veselým dívčím duem, které je ochotno i vraždit, jen aby jejich blog měl co největší sledovanost. Vydařené gore - zásek mačetou, podříznutí, ubodání, zastřelení, rozřezání je asi hlavní devizou filmu. Nechybí citace a odkazy na řadu snímků - Halloween, Pátek 13., Carrie, Nezvratný osud, Vřískot ad. Jednoduché, svižné až dynamické. Vtipná skoro nehoda s cirkulárkou, veselé oběšení a návod, jak skončit s kouřením. Objektivně 2*, ale jednu přidávám za šťastný konec. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama