Skladatel, zpěvák, kapelník a hudební producent Karel Vágner oslavil 75. narozeniny (nar. 22. 3. 1942) velkolepým koncertem v pražské Lucerně, kam mu přišla pogratulovat celá plejáda jeho muzikantských kamarádů a samozřejmě i početní členové jeho rodiny. Zazpívat si přišli jeho kmenoví zpěváci Hana Zagorová, Stanislav Hložek a Petr Rezek, slovenští kamarádi Miroslav Žbirka a skupina No Name, z Německa přijel Bernie Paul, country období si připomněl s Petrem Kocmanem a Pavlínou Jíšovou, chybět nemohl ani král lidové hudby Jožka Černý, jazzová legenda Laďa Kerndl nebo kytarový virtuóz Lubomír Brabec. A samozřejmě kamarádi ze širokého toku populární hudby Václav Neckář, Michal David, Petr Kolář, Heidi Janků, Jiří Škorpík, Tomáš Savka, Roman Vojtek, Zuzana Stírská a její Gospel Time, a nebo legendární zakladatel divadla Semafor Jiří Suchý. A když ještě přičteme celou Vágner Family, tak velký sál Lucerny byl opravdu na prasknutí. Večer plný pohody uváděli Miroslav Donutil a Jakub Vágner a zazněly na něm nejen všechny známé hity oslavence, ale i milé vzpomínky z jeho bohatého života. Gratulujeme! (Česká televize)

vojacekr

Jasně, že by to vzhledem k věku neuzpíval každý gratulant, ale nic nesnáším více, než upřímné blahopřání k narozeninám, které musí být dokonalé a vycizelované. Ten playback neiritoval jen mě, stačilo vidět kyselé obličeje v hledišti. Na této přehlídce voskových figurín mě svou upřímností dostal jen Jožka Černý a Karlův syn Jakub, proto hvězda na hodnocení. ()

otík

Tento koncert k 75. narozeninám Karla Vágnera se moc povedl. Všichni hosté zazpívali moc hezké písně, žádná z nich nebyla odfláknutá nebo neznámá, každá zaujala. Překvapila neúčast Kottwalda, naopak potěšila účast Gotta. A také pobavila píseň Vágner Family, kterou už v roce 2006 zpívali v Donutilově pořadu Miroslav Donutil opět v Lucerně. Hezká připomínka mládí dětí, které každé z nich to někam dotáhlo. Prostě nečekaně dobrý pořad vysílaný ČT1. ()

topi80 odpad!

Totální lobotomie. Jedinou otázkou je, zda ji absolvoval divák nebo účinkující... Přirovnal bych to k absurdnosti rozjařených samohrajkových večírků na TV Šlágr, jenže tam se aspoň netváří, že předáváme Nobelovy ceny... ()

gonga odpad!

Čirý hnůj, nic proti, když si něčí rodina udělá soukromý večírek na počest nějakého člena, ale dávat tohle do TV? To se někdo musel zbláznit. ()