Smrt důstojníka za zvláštních okolností vzbudí mezi muži paranoiu. Crozier zjišťuje, že někteří uvažují o vzpouře. (Prime Video)

tron

Je to obludný a strašne tragický príbeh, lebo ako niekedy v živote, tak aj tu tí dobrí odchádzajú medzi prvými a zostávajú samí kreténi, magori a morálne slabé bahno. Zdravého rozumu sa drží čoraz menej ľudí a začínajú prevládať ľudské strachy, pudy... hlad a šialenstvo. ()

Necrotongue

Tak nevím, kde je chyba? Sotva jednu epizodu pochválím, protože se v ní tvůrci díky Hickeymu konečně pokusili vytvořit nějakou tu atmosféru, přijdou s dílem narvaným umělou mlhou, ještě umělejším rádobynapětím a poněkud bizarním bojem s CGI člověkomedvědem. ()

Anderton

S predchádzajúcou časťou akási dvojička, pretože tu riešime udalosti predchádzajúcej epizódy. Škoda len, že keď sa to v závere poriadne rozbehne, tak to hneď aj skončí a my chceme ihneď vidieť, čo bude nasledovať ďalej. Nie je to v mojich očiach horšie ani lepšie ako iné epizódy, len zatiaľ sa mi celý seriál javí tak na 70%, takže občas šupnem nižšie hodnotenie. ()

Trevor

Hickey zavraždí všetkých členov skupiny lovcov Netsilikov a zohaví tela Irvinga a ďalšieho člena posádky. Do tábora sa vracia z verziou, že eskimáci ich napadli a jediný Hickey ich útok prežil a pomstil sa im. Varuje posádku pred možným útokom a tak sa mu podarí z niekoľkými komplicmi dosrať k zbraniam. Jeho verzii kapitán Crozier neverí, nakoľko obeťou je aj 6 ročné dievčatko a vďaka dôkazom sa rozhodne Hickeyho a jeho komplica, Solomona Tozera odsúdiť na smrť obesením. Počas vynášania rozsudku však tábor napadne Tuunbaq a vzniknutý chaos využije Hickey s Tozerom k tomu, aby sa dostali k zásobam a zbraniam a stratili sa vo všadeprítomnej hmle. Hmla pridala celej epizóde ešte lepšiu bezvýchodiskovú atmosféru a nálada v posádke sa zo dňa na deň zhoršuje. ()