Dávný příběh nabízí vysvětlení současného zla, které pronásleduje bývalé obyvatele Terminal Islandu. Chester se vrací domů ke své rodině. Henry a Asako jsou nuceni k těžkému rozhodnutí. (Prime Video)

Necrotongue

První část šesté epizody byla vysvětlující a vnesla jasno do některých, zatím nejasných, záležitostí. Tato pasáž byla pro příběh podstatná, i když se mi jednu chvíli už trochu vlekla. Druhá část už se mi zdála být o něco horší a jsem si jistý, že kdyby Chester/ Taizó mluvil s panem Nakajamou takovýmto způsobem před nástupem do tábora, proplesknutí makrelou by ho neminulo. ()

Trevor

Úvodný flashback nám prezradí, kto respektíve čo teraz Chestera prenasleduje a z akého dôvodu. Chester vracia do tábora, kedže jeho služba vlasti skončila zo zdravotných dôvodov. Od otca a mamy s dozvedá nielen to, že Luz odišla ale aj to kto je Tazio a prečo ho duch, ktorý ho prenasleduje stále hľadá...Nádherné prostredie japonského "neba" a dôležité momenty, ktoré dej posunuli podstatne vpred a mnohé veci vysvetlili. ()