The Terror (TV seriál)

• Česko

Teror

The Terror

Drama / Horor

USA, 2018–2019, 16 h 6 min (Minutáž: 41–60 min)

Předloha:

Dan Simmons (kniha)

Jared Harris, Ciarán Hinds, Anthony Flanagan, Declan Hannigan, Matthew McNulty, Tobias Menzies, Adam Nagaitis, Nive Nielsen, Alistair Petrie, Paul Ready, Richard Riddell, Guy Faulkner, Joe Hurst, Charles Edwards, Caroline Boulton, Richard Sutton, Sebastian Armesto, Sian Brooke, Liam Garrigan, Kevin Guthrie, Ian Hart, Máté Haumann, Mike Kelly, Apayata Kotierk, John Lynch, Greta Scacchi, Tom Weston-Jones, Trystan Gravelle, Ian Pirie, Daniel Oldroyd, Ronan Raftery, Jack Colgrave Hirst, Derek Mio, Cristina Rodlo, George Takei, Kiki Sukezane, Naoko Mori, Teach Grant, James Saito, William deVry, Miki Ishikawa, Shingo Usami, Hugo Ateo, Jesse Irving, Reilly Dolman, Geoff Gustafson, Chad Rook, Mayumi Yoshida, Adam Lolacher, C. Thomas Howell, Reed Diamond, Hiro Kanagawa, Emi Kamito, Marcus Toji, Clayton Chitty, Dávid Miller

Komentáře uživatele Ruut k tomuto TV seriálu

Bylo tu několik krvavých úmrtí rozsápáním - no ale to je asi tak vše. Žádný posun kupředu, pomalu se z Terroru stává telenovela. Snad příště už rupne konečně aspoň jedna z lodí.(15.4.2018)

Karneval marnosti, či chcete li smrti trochu zase posunul Terror nahoru. Zbytek epizod definitivně ukáže, zda to byla či nebyla promarněná příležitost.(19.4.2018)

Umřu, ale chci aspoň 40 vidliček a nožů, kterými se obalím a budu čekat až přijde . ou jeee . Jinak stále ta samá písnička, vyšší hodnocení jen díky postupujícímu rozkladu posádky - duševnímu i tělesnému.(28.5.2018)

Celkem slušná humusárna .. Místy podobně depresívní psycho jako některé pasáže z Revenant. Knihu jsme nečetl, ale překvapil mě relativně pozitivní závěr … Každopádně podruhé už The Terror nechci nikdy vidět. Což je v tomto případě myšleno spíše jako pochvala.(28.5.2018)