UFC 210: Cormier vs. Johnson 2 (TV pořad)

UFC 210

(neoficiální název)

Sportovní

USA, 2017

Účinkují:

Joe Rogan

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Hlavní zápas byl můj osobní tip DC, věřil jsem. že jeho brada prověřená HW, ustojí nesmysl a jeho wresling je natolik dobrý, aby Rumbla utahal. Nevím, čemu to přičíst, že Rumble absolutně nezvládl taktiku a pouštěl se do nesmyslných tahanic, wreslingu s mnohem lepším borcem v této disciplíně a váhově těžším borcem. Minimální snaha rozhodnout zápas v postoji. Dlouho jsem neviděl tak promarněnou šanci, což ukázali i trenéři, které Rumble asi naštval a odešli do šatny už během rozhovorů s Rumblem. Hřebíček ukončení kariéry, to asi nikdo nečekal. DC si výhru neskutečně užil a jak setřel Manuwu, bučící diváky a také Jonese, neskutečný.Jones je pán, přešel to s ledovým klidem a můžeme se těšit na opravdu big match. Weidman má na ty kolena velké štěstí. Rozhodčí to udělal dobře, neviděl to a měl to zastavit podle pravidel. Chyba byla v jedné věci, že neměla nastat tak dlouhá pauza, kterou prodlužovala komise a doktorka v kleci. Zápas měl po přerušení hned pokračovat na dotaz Weidmanovi. Pak samozřejmě přišla dlouhá pauza, což nemělo nastat a bylo by to ne fér k Mousassimu. Nicméně regulérní výhra a smůla pro Weidmana, který tahal za delší konec v zápase. Překvapila mě docela tragická takedown defence Mousassiho, i když vstávání mu šlo velmi pěkně, tak si nejsem jistý, zda Mousassi může uspět proti takovému Romerovi, který by ho ze země nepustil. Bispinga bych mu jednoznačně předhodil na porážku, případně s Rockholdem by to mohlo být také zajímavé. Cavillo s Alvesem pěkné výkony a trošku došlo k překvapivě dalšímu ukončení kariéry Patricka Coteho. Trošku škoda, neboť poslední dva roky velmi dobře šlapal. Největší zklamání Brooks, který vůbec nepotvrzuje velký prospekt jako champ Bellatoru a jen to ukazuje, jaký je rozdíl v TOP zápasnících v obou organizací. Nyní to bylo spíše malinkou chybičkou, kdy jemným háčkem nohy upadl a Oliveirovi nastavovat záda je prostě sebevražda. Jury výborný a přesně splnil to, co se očekávalo a přejel soupeře na rozehřání po vleklých zraněních. Za mě nejlepší výkony Gillespie, který nekompromisně ukončil soupeře. Také Bibulatov, který dává nějakou naději, že by se mohl objevit někdo, kdo bude konkurenceschopný Johnsonovi. Absolutní TOP a jako budoucího contendera o titul WW vidím Usmana. Tento borec je neskutečné zvíře, které se opírá o silný wresling, kardio a se Stricklandem zametl nečekaně dominantně. Kdyby mu dali Maiu, tak bych dal ruku do ohně, že jej přejede. Konečně ho čeká někdo TOP a chytře si řekl o Magnyho, který by byl stylově asi snadný oříšek. Mě osobně se velmi líbí Burgos, který má výborné proporce, s tvrdými údery a slušnou výdrží na bradu. Fyzičku prokázal také slušnou a když odbourá místy pasivitu v tom buldočím stylu a chození do předu bez úderu, může potrápit spoustu frajerů. Takový zápas s Stephensem, to by byly dobré jatka. Zklamání Emmett a Blachowicz. Oba mi podělali tikety, I když já viděl zápas 2:1 pro Emmetta, tak rozhodčí opět mimo mísu, především ten poslední 30:27. To co předvedl Blachowicz kromě prvního kola, tak velká bída. Cummings přežil peklo v prvním kole a nepříliš velkým důrazem Blachowicze to přežil. O tom, že má skleněnější bradu věděl každý, ale opravdu dokázal překvapit, co dokázal tentokrát ustát. Janek po prvním kole odpadl fyzicky a Cummings využil jeho velmi slabé takedown defence. Zápas takticky skvěle od kontroloval a Janka nejspíš vidíme v UFC naposledy. Mimo jiné bylo během UFC 210 prozrazeno, že Uriah Faber bude jmenován do síně slávy. Určitě si to zaslouží.(11.4.2017)

Brooks vs. Oliveira 4* Celkem rychlý zápas ukončený submisí. ............ Alves vs. Cote 4,5* Parádní podívaná, ke konci i pěkně krvavá. Chybí jen zakončení před limitem. Vítěz si to zasloužil. ............ Calvillo vs. Gonzalez 4* Pěkný ženský zápas ukončený submisí. I nějaká ta krev byla. ........... (4) Weidman vs. (5) Mousasi 5* Hodně povedený zápas. ve kterém měl vítěz navrch. S vítězstvím souhlasím. Pěkné TKO. ............ (c) Cormier vs. (1) Johnson 4,5* Pěkný zápas i když nemusím ani jednoho ze soupeřů. Submise po těžkých úderech sedla dokonale. ............ Pěkný event kterému dávám 85% :)(19.4.2017)

I got moneyyy championship belt whatzuuuuup(31.5.2017)

Co k tomu říct, no. Weidman vs Mousasi byl dobrej bizár, je mi Chrise líto, tohle dabljů fakt potřeboval a newyorkská komise to zas pěkně zpackala. Na druhou stranu souhlasim s Gegardem. Weidman se potom sám oháněl, že si byl moc dobře vědomej, že když má všechny čtyři končetiny na matraci, nemůže dostat kopanec do hlavy. Takže tam vyčůraně nastavil palici a čekal na to ilegální kolínko. Snažil se využít pravidel a pak na to doplatil a spadnul do sám sebou vykopaný jámy, jelikož se po zastavení času válel na matraci a dělal, jak to s nim otřáslo, aby dostal kontumaci. Do toho přišel New York a na základě replaye zvrátil to koleno na legální strike, takže doktoři, díky Chrisovo polehávání usoudili, že neni způsobilej dál bojovat a stalo se z toho technický KO. Taky by se dalo ale říct, že tam jen ležel, protože už mu docházel vítr, a tak těžil z těch přidělenejch pěti minut, na který měl, alespoň v tu chvíli, právo. Jenže teď se zpětně ohání pravidlem, že ateltická komise v NY nedovoluje sudímu řídit se replayem, takže k přehodnocení toho rozhodnutí vůbec nemělo dojít - což je pravda, ale pokračuje tim, že kvůli tomu měl bejt Gegard diskvalifikovanej a on měl vyhrát.. takže já nevim, no, karma je prostě asi fakt svině. Každopádně prej to zkusí nějak právnicky zvrátit na No contest, což by bylo asi fajn.. No a jeden bizár střídal další.. byl jsem z Rumbla fakt vyndanej. Myslim si, že měl hodně slušnou šanci dát Cormierovi dobrou noc a k tomu mu stačilo jen jedno - ubránit se takedownu. Co udělá, tyvole? Vezme ho do clinche a pak bum na zem.. Úplně se DCmu odevzdá, věnuje mu ve druhým kole záda a pak krk - přesně jako při jejich prvním fightu. A pochopil jsem to, až když ho zpovídal Joe. Vůbec nebojoval tim srdíčkem a bylo to vidět, že má už hlavu jinde. Je to škoda, pro mě to byl velkej tahák divize, ale co už. Hodně štěstí jemu, ať už se bude honit za čemkoliv..(9.4.2017)

Večer plný překvapení a hezkých i jedním méně hezkým zakončením. Oliveira vyškolil Brookse, jak na táboře. Calvillo nádherná práce na zemi, kterou nakonec úspěšně utáhla i přes hutnou obranu Gonzalez. Patrick Cote si poslední zápas náramně užil a já s ním. Weidman s Mousasim byl ta méně hezká chvilka. To, co tam předváděli rozhodčí s doktorkou u zkoumání videa po kolenech, zavánělo amatérismem v takové soutěži. No a vrchol večera nezvládl Johnson, který jak říkali komentátoři byl asi během druhého kola už v jiný práci. Cormier ukončil submisí o které Anthony ani nevěděl a který poté oznámil překvapivé vale ve 33letech.(9.4.2017)