The Most Hated Woman in America

USA, 2017, 91 min

• kaylin

Životopisný příběh o ženě, která chtěla v Americe ukázat, že je možné žít bez toho, aby člověk věřil v boha. Ano, nedopadla dobře. Tohle samo o sobě je zásadní skutečnost, pro kterou stojí za to na film kouknout, pokud o Madalyn Murray O'Hair nic nevíte. Provedení je ale spíše takové obyčejné, zbytečně střihové.(5.9.2017)

V Americe tematicky stále poměrně odvážné. Příběh rozhodně zajímavý, o kterém asi většina z nás ani nemá ponětí, ale zpracování na mě nijak nezapůsobilo. Je to takový nijaký film s pár dobrými momenty a celkově stabilními aspekty, kterému asi hodně dopomáhá Melissa Leo.(11.5.2017)

• Arsenal83

Jedna obrovská nuda, ktorá vzhľadom ku kriminálnej podstate mohla byť natočená cilivejšie, srdcervúcejšie. Každopádne ide o biografiu jednej ženy, ktorá si film nezaslúži, ničím ľudstvu nepomohla, nie je hodná obdivu. To už tá žena čo vynašla mop vo filme Joy mala väčší prínos.(23.9.2017)