Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (4)

Bestfan112 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úplné zklamání, viděl jsem to na kukajtu s anglickýma titulkama, zaprvé: kdyby ten díl byl hodinu, jak slibovali tvůrci, tak by mi to nevadilo, ale ten ten díl trval 22 minut. A zadruhé: jsem se nedozvěděl jméno druhého dítěte, to by stálo za zmínku. Počkám si na překlad titulků. Tohle je k pos*aní! Shrnutí: jako finále docela dobrý, jenom tvůrci se mohli víc snažit. Je to škoda. Doufám že to tam opraví na tom kukajtu. Finále: 2/10, seriál: 10/10 ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Učebnicový příklad, jak ukončit seriál. Dojemné, poučné a především zapadající do příběhu Sheldona a různých odkazů a narážek z TBBT. Oceňuji že vidíme Sheldona a Amy v rodičovské roli. Rozhodně se přikláním k výtce, že to mohlo (a hlavně mělo) být delší, ale i tak u mě panuje spokojenost a tento seriál budu doporučovat všude kam vlezu. Seriál mi bude určitě chybět, především ta lidskost a pohoda, která z něj vyzařovala. ()

Reklama

TR4XY_CZ 

všechny recenze uživatele

"What would you know what mom's been through? You were never home! You went away to college after dad died. Who do you think took care of everything?" "Mom did! Mom always took care of everything!" "Mom was a mess. Missy was a dumb teenager. I had to look after both of them." Tohle byla konverzace mezi Sheldonem a jeho bratrem Georgem v Teorii Velkého Třesku a z nějakého důvodu se mi tenkrát před lety zaryla do paměti. Tahle epizoda mi ukázala proč. Tvůrci si dali záležet na tom, aby ta konverzace nepřišla vniveč a povedlo se jim to. ()

Dawe2

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bavily mě alternativní reality mladého Sheldona. Naopak současný Sheldon s Amy sice potěšili, ale nebyli tam vůbec důležití, v pohodě by to šlo bez nich. Raději mohli prolnout časově obě roviny, nahlédnout do budoucnosti trochu jinak. Nevadí. Bylo to krásných sedm let a bude mi to opravdu chybět, adekvátní náhrada asi není. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama