Malý Sheldon - Série 1 (série)

Komedie

USA, 2017–2018, 7 h 22 min (Minutáž: 19–22 min)

Nic jsem od toho nečekal, ale nakonec mě to dost bavilo.(30.11.2019)

Skvělá poloha seriálu i casting, nikoho nesoudí. Každou postavu ukazuje v tom nejosobnějším světle. Žádný přehnaný fórky. Takový The Middle s náladou Wonder Years. Dost velké překvapení. O třídu lepší než originál.(2.10.2018)

První série překvapila, čekala jsem opravdu hloupost a ne takový povedený sitcom. Iain Armitage je skvělý v roli malého Sheldona, ale největší radost mi dělá jeho seriálová máma. Jsem ráda, že Zore kývla na to, hrát mladší verzi svojí reálné matky Laurie. Mojí nejoblíbenější postavou je ale bez pochyb babička, má nejlepší hlášky.(18.5.2019)

Když byl oznámen prequel Big Bangu, byl jsem přesvědčen o tom, že Pilot je tak jediné, co z tohoto spin-offu snesu, jenomže ono to bylo celkově tak krásné a dojemné, že jsem, pravda, během celého roku, dal celou první sezónu. Ne, že by mě to chytlo jako kdysi právě Big Bang, ale uvidím co přinese druhá sezóna, očekávám vzestupnou tendenci..jenom na toho představitele mladého Sheldona z Big Little Lies jsem si musel dlouze zvykat, ale s tím se holt asi počítá, když všichni známe dospělého Sheldona. :D(2.6.2019)

Aj keby ste vôbec nepoznali postavu Sheldona Coopera, bežte do toho. Každopádne aj ako seriál čisto len o texaskej rodine je to pozerateľnejšie, ako väčšina novodobých filmov či seriálov.(14.3.2019)

• - Ve 13. minutě, když Georgie (Montana Jordan) odvádí Sheldona (Iain Armitage) a Missy (Raegan Revord) z pařby, drží Sheldona pravou rukou a Missi levou rukou. Po střihu je však drží obráceně, Sheldona levou rukou a Missi pravou rukou. (Ivoman)

• - V epizodě zazní poplašný zvuk varující před přírodní katastrofou. Ten se ale v USA nesmí využít jindy než právě jako varování před přicházejícím neštěstím. A jelikož zvuk nebyl v seriálu dostatečně upraven a i nadále připomínal opravdové varování, žádá americká Federální komunikační komise, aby stanice CBS zaplatila poplatek, a to 272 000 amerických dolarů. [Zdroj: Edna.cz] (Bioscop)