Reklama

Reklama

Malý Sheldon - Série 1

(série)
Komedie
USA, (2017–2018), 7 h 22 min (Minutáž: 19–22 min)

Hrají:

Iain Armitage, Lance Barber, Doc Farrow, Montana Jordan, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Zoe Perry, Danielle Pinnock, Raegan Revord, Brian Stepanek, Melissa Tang (více)
(další profese)

Epizody(22)

Recenze (21)

Kvajet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po absolutně vyčpělé a ke konci nudně nezajímavé Teorii velkého třesku vznikl prequel Malý Sheldon. První série se rozhodla jít cestou ne statické kamery, ale spíše cestou povětšinou zajímavých interiérů či exteriérů, pohybu kamery a zbavila se tak otravné osamocené scény z obýváku v TBBT. V každém díle se povaluje několik eastereggů a pomrknutí na Sheldonův život v TBBT, což fanoušky jistě potěší. Většina herců je ok až nadprůměrná, bohužel pro mě se dost ztrácí představitel mladého Sheldona. Snad se další série vyhrabe ze stereotypu a náznaku nudy, který se linul skrze pár posledních epizod. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Když byl oznámen prequel Big Bangu, byl jsem přesvědčen o tom, že Pilot je tak jediné, co z tohoto spin-offu snesu, jenomže ono to bylo celkově tak krásné a dojemné, že jsem, pravda, během celého roku, dal celou první sezónu. Ne, že by mě to chytlo jako kdysi právě Big Bang, ale uvidím co přinese druhá sezóna, očekávám vzestupnou tendenci..jenom na toho představitele mladého Sheldona z Big Little Lies jsem si musel dlouze zvykat, ale s tím se holt asi počítá, když všichni známe dospělého Sheldona. :D ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První série překvapila, čekala jsem opravdu hloupost a ne takový povedený sitcom. Iain Armitage je skvělý v roli malého Sheldona, ale největší radost mi dělá jeho seriálová máma. Jsem ráda, že Zore kývla na to, hrát mladší verzi svojí reálné matky Laurie. Mojí nejoblíbenější postavou je ale bez pochyb babička, má nejlepší hlášky. ()

tomindel 

všechny recenze uživatele

Prvá séria zámnou . Žeriem to všetkými desiatimi . Není to ako TBBT. Ale je to veľmi dobre malý Sheldon je úžasný jeho rodina tak tiež "babča" druhá najlepšia postava s seriáli . Jej hlášky sú veľmi vydarené . Dúfam že bude aspoň 10 sérii celé Sheldnove dospievanie a puberta to bude nálož . Zatiaľ som veľmi spokojný ()

Volpe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po první sérii můžu říct, že Sheldon show trpí především strašnou nevyvážeností. Hlavní postava prostě nemá rovnocenné protihráče, tak jako tomu bylo v Teorii. Přemíra scén se Sheldonem má pak za následek, že už se mu nesmějete. ale začíná vás pomalu štvát. Ke konci řady tomu dávají naději Missy a doktor Sturgis, takže zkusím ještě dál... ()

Galerie (239)

Zajímavosti (45)

  • Když Sheldon (Iain Armitage) a Missy (Raegan Revord) stříkají hasícím přístrojem na babičku (Annie Potts), tak hasící přístroj vytváří oblak plynu CO2, ale v dalším záběru je babička pokrytá pěnou, což by tento typ hasícího přístroje neměl dělat. (G....)

Reklama

Reklama