Devítiletý Sheldon Cooper je malý genius a v životě to nemá lehké. Sestru Missy štve, starší bratr Georgie ho přímo nenávidí a jeho otec někdy bývá na rozpacích, jak se k němu má chovat. Ale maminka ho bezvýhradně miluje. Hned první den školy Sheldon naštve spolužáky, protože jim vytkne, že porušují pravidla vzhledu a odívání. Pak znechutí všechny učitele, když odhalí jejich slabiny. Pouze učitelka hudební výchovy s úžasem zjistí, že má absolutní sluch. Škola by se ho nejraději zbavila, ale rodiče nemají jinou volbu, na soukromou školu nemají peníze. (TV Nova)

ArsenalEagle

Kdo čekal nějakou extra zábavu byl blázen. Všichni jsme věděli (teda aspoň v to doufám), že se bude jednat o slušný flashback do auťákovy minulosti. Je tu pár vtipných scén, ale tím, že je většina humoru soustředěna zatím právě na Sheldona, tak se potenciál příliš neprojevil. Nijak mě to extra neuchvátilo, ale ani neurazilo. Určitě tenhle nenápadnej seroš nezatratím po pilotním dílu. Psychor by měl psát kurzívou, protože píše furt to stejné a čte si to jen někdo, kdo to nečte. Kdyby tu byly hororové prvky, má to od něj 5*. :D ()

filmsim

Young Sheldon je promarněnou šancí na nový komediální hit, který se neuvěřitelně okatě a bez tvůrčí vášně snaží nalákat část divácké základny seriálu Teorie velkého třesku, avšak bez toho aniž by nabízel cokoliv neviděného, invenčního nebo alespoň vzdáleně zábavného. Radši si pusťte starší vámi zapomenuté díly TBBT a tohle vynechte. Průměrných sitcomů už bylo natočeno nespočet a tento je bez okolků jedním z nich. Více v mých kompletních prvních dojmech na webu Fandíme Seriálům nebo se můžete podívat na mé souhrnné video o 10 seriálech tohoto podzimu, o Young Sheldon mluvím od 30. minuty. ()

Lacike

Mam rad Big Bang Theory ale tomuto spin-offu som neveril odkedy ho oznamili a po pilote stale nevidim potencial pre serial. Ma to byt sitcom ale vôbec to nie je vtipne. Ani raz som sa nezasmial. Samotne postavy tiez nie su zaujimave a ten maly Sheldon je doslova neznesitelny. Potesi snad len mnozstvo detailov, ktore spominali Big Bang Theory, ale na nich sa serial postavit neda. Dalsie diely vynecham. Sarial ma nadej uspiet len ak by sa uplne odprostil od naväznosti na Big Bang Theory a vydal sa svojou vlastnou a ovela vtipnejsou cestou. Zatial tu humor uplne absentuje. 4/10. ()

Psychor odpad!

Mechanická replikace Sheldonova psychologického profilu do dětského těla vyústila v očekávané fiasko. Divím se, že celý projekt nebyl zrušen bezprostředně po testovací projekci, jelikož údajné hrobové ticho, rozprostírající se kinosálem, rozhodně nevěstilo nic dobrého. Životní trampoty malého autisty vzbuzují především lítost a pilotní díl tohoto domněle komediálního seriálu nedokáže na tváři náročného diváka vyloudit byť jen jediný náznak úsměvu. ()

korbitch22

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Teorie velkého třesku je těžká kultovka a srdcovka, která ovšem od deváté série padá především díky naprostému zevšednění Sheldona, ze kterého se stává obyčejný šukač a všechny jeho aspekty jeho osobního kreténství ustupují na popud podřízení se všeobecným společenským konvencím a v desáté sérii je už všechno definitivně pryč. Proto jsem se i na tenhle hokus pokus těšil a upřímně, když sem slyšel Parsonse jako vypravěče a na pozadí slyšel Walk of Life od Dire Straits zaplesalo mě srdce. Na rozjezd je to možná vlažnější ale to byl Big Bang kdysi taky, je to pilot, je svěží, zábavný, herci v hlavních rolích jsou skvělý a hlavně Sheldonův bratr je perfektní. Start skvělej a tohle vlažný přijetí je blbost. Těšim se na celou sérii, bavilo. 70%. ()

• Píseň hrající na fotbalovém tréninku je „Nothin 'But A Good Time“ od kapely Poison. (G....)