Rakety, komunisté a Deweyova desetinná soustava (S01E02) (epizoda)

Rockets, Communist, and the Dewey Decimal System

Komedie

USA, 2017, 22 min

Michael Zinberg

David Helfand

Kostýmy:

Linda M. Bass
  • AndrewNewman

Z tohto asi nevznikne megaúspešný sitcom. Aj keď to celé pôsobí hrozne sympaticky, je to až príliš light. Sheldon je v podstate milý chlapček až na to, že je pekelne inteligentný. Len si spomeňte čo stváral dospelý Sheldon, v začiatkoch seriálu tbbt. Porovnajte to s young Sheldonom a uvidíte ten epický rozdiel. Zatiaľ neviem o čo tvorcom ide, pretože Sheldon zažil všetko zaujímavé vo veku 30 rokov. Podľa toho čo odznelo v tbbt, sa detstve dosť trápil a zároveň trápil všetkých okolo seba. Možno by z toho bola slušná komédia, avšak seriál, no neviem zatiaĽ to vyzerá na fiasko.(13.11.2017)

Když jsem kdysi slyšel, jak si chtěl Sheldon koupit Plutonium, tak jsem přesně řikal ''pičo, to by byl skvělej flashback do minulosti''. Děkuji tvůrcům, že je napadlo to samé. Laťka stejně vysoko jako u pilotu, stále baví, jen tak dál. 70%.(18.11.2017)

Pořád mě udivuje, jak je to hrozně jiné než Big Bang. Nevím, jestli se to u mě stane stálice, balancuje mezi 3-4, ale zatím budu pokračovat. Mile mě to překvapilo.(17.11.2017)

V Big Bang Theory byl díl, kde se Sheldon zmínil jak chtěl koupit plutonium na stavbu rakety, čekal jsem ale, že tenhle flashback bude zajímavější... No snad flashback s pokusem koupit uran na jadernou elektrárnu bude záživnější...(16.8.2018)

"Můžu jíst u televize ??" - "Ne, budeš jíst s Sheldonovým kamarádem !!" - "Moje nervy !!" ;)(24.1.2019)