Malý Sheldon - Série 1 (2017) (série)

Orlí pírko, fazolový lusk a folkový šlágr (S01E10)

(epizoda)
  • USA An Eagle Feather, a String Bean, and an Eskimo

Sheldon zamíří na pohovor na dallaskou školu pro nadané děti. Rodině doma malý génius hodně chybí. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Riaditeľ školy je toho názoru, že Sheldona už nemajú čo naučiť a odporučí rodičom špeciálnu školu pre nadané deti. Čo sa zo začiatku javí ako dokonalý plán sa razom mení na emočnú krízu a nie iba pre malého génia. Prevedenie: Humor na ústupe pred emóciami ale niekedy mi to až tak neprekáža ak je to dávkované v rozumnom pomere. 91% ()

Jan.Cada1

Náhodou jsem tento díl viděl dneska v TV. Nepřišlo mi na něm nic extra zajímavého. Vtipný to moc není, herecký výkony ok. Určitě tomuto seriálu, v této době super seriálů všude okolo, šanci v nejbližší době nedám. ()

Igy007

velká prča :-))) ... P.S.: fakt dal někdo tomuto seriálu odpad ? Onehdá jsem narazila na horor, ve kterém úchyl sešil lidi k sobě jako lidskou stonožku. A té nechutnosti někteří dali 4 hvězdy. Děsí mě, že ty lidi třeba někde potkávám a netuším to ... snad nenosí s sebou šitíčko. ()

soukyd33

Poznámka: Tento díl je velmi dojemný, humor jde stranou, i když je tu také. Ty rodinné vztahy mezi Missy a Sheldonem, je tam ta sourozenecká láska cítit. 👍 Pěkný a milý díl o tom, jak jde Sheldon na školu pro nadané. Kdo by si myslel, že jim bude chybět. A Missy je zde úžasná. Poznámka: Učitelé jsou na konci super. Skvělá taktika. 😄 ()