Scénář:
Leonid Korin, Gennadij Kazačkov, Alexej Kiseljov, Andrej Rumjancev, Valerij Davidovič (více)Hudba:
Vitalij MukaňajevHrají:
Jevgenij Sidichin, Sergej Selin, Andrej Fedorcov, Alexej Nilov, Anastasija Mělnikova, Konstantin Solovjov, Sergej Vorobjov, Taťjana Kolganova, Sergej Zamorev, Andrej Gulněv, Anna Lutceva (více)Epizody(16)
-
Banda (S05E01)
-
Rodnaja krov (S05E02)
-
Opasnaja rybalka (S05E03)
-
Vychod dlja geroja (S05E04)
-
Cepnaja reakcija (S05E05)
-
Šantažisty (S05E06)
-
Grechi junosti (S05E07)
-
Professional (S05E08)
-
Cvety (S05E09)
-
Smerť za projezd (S05E10)
-
Jubilej (S05E11)
-
Vygodnyj obmen (S05E12)
-
Zolotaja lichoradka (S05E13)
-
Vernuť za voznagražděnije (S05E14)
-
Dolžnik (S05E15)
-
Ljogkaja dobyča (S05E16)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Solovjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Kolganova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Zamorev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Andrej Gulněv
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Lutceva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Marina Domožirova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Kovaljov
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Geša Meňšikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kremeň (2012) (seriál)
Boris Batujev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Jekatěrina Zorina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Ivan Bezborodov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)