tron

Ojojoj, prúser. Nič sa nedeje a ak niečo predsa, sú to absolútne zbytočné konflikty, ktoré by sa nemuseli stať, ak by trištvrte postáv neboli debili a zvyšok sa tomu len nečinne neprizeral. 30 % ()

IceQueen

Nebudem písať komentár ku každej epizóde, nemám náladu ich všetky rozoberať osobitne. Počnúc prvým dielom si u mňa hmla vyslúžila hneď dve prvenstvá medzi seriálmi a to za najohavnejší casting a najdebilnejšie postavy. S Kingovou úžasnou novelou to nemá nič spoločné. Zatiaľ nehodnotím, ale mám obavy, že to bude už len horšie. ()

brasek

Epizóda 4: každý slušný seriál by po 3. časti mal mať snahu rozbehnúť príbeh, ponúknuť niečo pútavé divákovi. Budem stručný a skonštatujem, že okrem balastu na troch frontoch (obchodný dom, kostol a čerpacia stanica) sa veľa toho nestane... Je dosť otravné aby raz za 20 minút sa príbeh dostal do nejakého tempa. Neviem, či to nazvať ako pozitívnu vec, ale zvykol som si na postavy a na slabý príbeh, ovšem strácať čas nemienim... epizóda č.5 musí byť nadpriemerná, inak končím. ()