Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2018, 104 min

• Cappuccino

Siberia nie je žiadnou cieľavedomou kriminálkou alebo napínavým thrillerom. Do žánru neprináša nič než podpriemernú snahu s výnimočným hercom, ktorý však pri podobne nezáživnom scenári nemôže urobiť žiadne veľké zázraky. Ak nepatríte medzi skalných fanúšikov Keanu Reevesa, filmu sa pokojne oblúkom vyhnite. A možno to urobte aj v prípade, že Reevesovi tak ako ja veľmi fandíte. Neprídete skutočne o nič. 3/10(19.7.2018)

• majo0007

Keanu Reeves v šľapajach Nicolasa Cagea na ceste do odpadových vôd.(18.7.2018)

• Johnny.ARN

Nerozumiem, prečo to chalanisko zobral. Film bez ladu a skladu, v otrasnom prostredí, s otrasnými hercami a otrasným príbehom, ktorý ma nebavil od začiatku. Pocitovo nekonečné a nezáživné. A ani ten koniec to nezachraňuje. 1 z 5(7.10.2018)

Ani akce, ani drama.(4.9.2018)

Jsem 2x nepobrala jeho povolání. Asi jsem to zaspala. Mlátit se neumí, ale střílet ano... no, John Wick to není. Docela nuda, ale sex mi neunikl. A jelikož ho tam bylo nějak moc, takže šlo vlastně o romantický snímek. Co ještě říct... na 54 ale Keanu teda nevypadá.(5.11.2018)

• griph

Přidat komentář...(2.9.2019)

• Mitin

Letoš možná nejhorší film, co jsem viděl. Kdyby tam nebyl Keanu Reeves, vypnul jsem to po 5 minutách.(22.7.2018)

• Jayem

Polovicu filmu si to tam len rozdávajú v posteli a akosi zabudli na nejaký ten dej.(6.10.2018)

• Phorbo

Dlouha utahana nuda s Johnem Wickem, ktery prijede na sibir dealovat diamanty a nudi se. Na sibiri se podle filmu dat jen tri veci - šukat, chlastat a strilet divocaky (a psy) a taky jeste šukat. Prachsprosta nudna vec o nicem(7.11.2018)

• Arsenal83

Reeves spadol od Matrixu až do rumunského lesa. Dokonca mu nielen vybrali film, kde sa polovicu času hovorí cigánštinou, ale on sám sa na toho cigána začína aj podobať a dobrovoľne zasúva treťotriedne prostitútky, pardón herečky. A pritom v bežnom živote je to taký sympaťák, čo chodí metrom a húli lacnú trávu.(31.7.2018)

• sadlokan

V půlce je zajímavá výměnná kuřba(naznačená!) a na konci to z nudy zabalí.Ztráta času.(10.8.2019)

Keanu je prostě klasa a filmy s ním nemůžu nemilovat. Tenhle byl navíc zvláště zajímavý, napínavý a místy dost stresující. Pecka.(12.2.2019)

• fisus

Keanu měl vždy tolik fajn rolí a málokdy mě zklamal.Poslední dobou s ním ale koukám na jeden horší film za druhým.Ještěže má toho Johna Wicka.Vzchop se Keanu!!!!(12.6.2019)

• Wyder

Pokud tenhle komentář čtete až po zhlédnutí tohohle filmu, tak Vám asi Keenu taky dluží bezmála dvě hodiny života... Že jsem si radši nevzal tu MODROU kapsli...(25.7.2018)

• Extrakritik

Nic moc akce.Navíc hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická. Keanu Reeves to trochu zachraňuje,ale i tak jsem pár scén filmu přetočil,páč jsem se i nich dost nudil.A to je špatně.(20.7.2018)

• godycz

hmmm.. nepochopil jsem point, toho casteho sukani...(24.7.2018)

Prijemna a nenarocna jednohubka s jedinym moznym koncom. Ane Ularu to svedci. Keanu-ovi jeho John-Wickovska forma tiez.(15.7.2018)

• XXXXXXXX

K uzoufání nudný rádoby "sriller" proložený četnými koitálními scénami, mě teda sral pořádně. Kdyby raději Keenu natočil třetího Wicka. Na druhou stranu se mu kulišákovi nedivím. Uluru má přesně dvě sady argumentů, které se prostě nedají odmítnout!(18.7.2018)

• stone

Tak tohle se moc nepovedlo.(22.7.2018)

• The_Peach

Čím len donútili toho Keanua, že sa dal na toto...(23.7.2018)

• dalziel

Tak hlúpy a zbytočný film som dlho nevidel.Absolutne bez šťavy.(23.7.2018)