Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2018, 104 min

• ElVory

Jak snadno a rychle pokazit nadějnou kariéru? Vzít pár rolí za dobrý peníz, bez ohledu na to, co se vlastně bude dít. Už dlouho jsem neviděl film, který by byl tak plytký a o ničem, jako je Siberia. Keanu Reeves naprosto zklamal, i když takovéhle slátanině by nepomohl ani DiCaprio. Shrnuto a podtrženo, ztráta hodiny a půl z vašeho života 10%(28.8.2018)

• DJ Kritik

Mám rád Reevesa, ale tento film mu nesadol. Bolo to také utrápené akčné dráma, ktorí padlo do zabudnutia.(23.12.2018)

Prijemna a nenarocna jednohubka s jedinym moznym koncom. Ane Ularu to svedci. Keanu-ovi jeho John-Wickovska forma tiez.(15.7.2018)

• Kushina

Tenhle film mě neskutečně nudil. Kromě zajímavých rozhovorů s ruským mafiánem a asi milionů mrdaček se nic nedělo, kdybych to věděl, mohl jsem si pustit porno a vyšlo to na stejně. Konec také takový useknutý a hlavní hrdina celkem snadno a bez vyjádření emocí divákovi umírá a film tak nějak skončil, aniž by pro mě začal. 45%(8.8.2018)

• Honzulik

Tak toto se moc nepovedlo, zdlouhavé, málo poutavé, divák čeká kdy to Keanu tradičně rozjede a ono nic.. ! Vlastně ani nevím, do jakého žánru tento film zařadit... Škoda, Keanu Reeves jinak točí skvělé filmy. U tohoto jsem se nudil...(3.11.2018)

• BOURQUE

Film, ktorý pre Keanua by aj mohol sedieť. Ale rozhodne nie s takým scenárom a takto spackanou réžiou. Zopár mierne otvorenejších milostných scén to rozhodne nezachraňuje. Bolo v tom viac. P.S.: Strašne by ma zaujímalo, že prečo na to „Neo“ kývol? Osobné hodnotenie: 58% (*) (27.5.2019)

Nebyl to vyloženě nepovedený film. Víc než na akci nebo kriminální zápletku se možná soustředil spíše na milostný vztah. Celkově se na to dívalo velmi dobře, atmosféru se podařilo vytvořit na jedničku, herci vybráni také dobře. Ale k celkové spokojenosti tomu ještě velký kus chyběl. A to je škoda. Navíc nechápu ten šílený konec.(18.7.2018)

• Dejavu_UH

Slabé jak kafé v krčmě čtvrté cenové skupiny. Nevím, jestli si Keanu něco šlehnul, že do toho vůbec šel. On je přece Neo, John Wick a Constantine... Ne nějaký přiblblý obchodníček. Je to asi jako by šel Thor hrát do Létajícího šarkonáda. Za mě teda jako ee...(9.8.2018)

• desade

Akoby som pozeral niečo so Seagalom. Ale ten aspoň vie, čo hrá a pre koho to hrá (a na nič sa nehrá). Ale čo sa čudujem... nedávno som videl inštruktážny film o elektrikároch (Life on the Line) s Travoltom... tiež pekná sr...ka. P.S.: Tá jedna hviezda je z ľútosti.(23.8.2018)

• horor2

Ať dělá, co dělá. Zklamání jako řemen! Čekal jsem úplně jiný film. Ne, že se v něm bude pořád šoustat a Keanu bude prkený a nevýrazný. Co byl teda doopravdy zač? Aspoň závěr trochu pobavil, i když nic velkolepého.(19.9.2018)

• fafejt001

ŘÍKAL jsem si , tohle nebude špatné když tam hraje Keanu . No , úplně hrozné to nebylo . Takový , zčásti erotický film po sibiřsku . Pokud by film celkově probíhal jako ty erot. scénky , bylo by to dobré . Zápletka s diamanty nebyla nejhorší , ale ta závěrečná přestřelka to už nevytrhla .(7.10.2018)

• mimozakon

...anebo jak si Reanu 4x zaskotracil v Rusku...(15.12.2018)

Podle mého názoru docela průměrnej akčňák, takhle nízký hodnocení si to zas nezaslouží....(8.2.2019)

Ana Ularu sucks. (+ aj dick xD)(14.7.2018)

• argo.smile

Nuda, nuda a zasa nuda. Keanu nám naozaj upadá alebo prečo berie takéto filmy to fakt neviem. Možno aby nás prevalcoval s John Wick 3...(14.8.2018)

• Reyak

Říkali jsme si s kamarádem, že Keanu Reeves si filmy vybírá, tudíž by neměla být chyba zhlédnout film bez zjištění předchozích ohlasů. Film je celkově táhlý a moc se v něm neděje. Fakt, že hlavní hrdina má dva dny na to, aby doručil diamanty a nedělá si z toho těžkou hlavu v podstatě zobrazuje zbytek filmu. Hlavní hrdina si toho opravdu moc nedělá a moc toho nenamluví. Pohybujeme se v americké představě městečka na Sibiři, což se dle mého natáčelo někde na předměstí New Yorku - s tím si tvůrci mohli vyhrát o trochu lépe. Na konci filmu zjistíme, že film byl opravdu o ničem - hlavní hrdina prosouložil téměř polovinu filmu, nezískal pravé diamanty a až potvrzování bratrství film nijak jinak nepřekvapil. Film spíše mírně parazituje na Johnu Wickovi.(16.8.2018)

• wex666

Tak tohle měl být spíš erotický thriller.Nebo vlastně člověk ani neví co to mělo být.Včem spočívá zápletka?Nevím. Kde je napětí?Nevím A kde je to krimi nevím :D Tohle není ani krimi ani thriller tohle není nic dávám 1hvězdu za tu pěknou kočku co tam hrála s Reevesem.Bohužel on sám tam hraje prd :)(22.3.2019)

• nMarek

Jednoduchej film, Neo prochazi Sibiri v tricku a sandalich, ale zima mu neni. Westernova hudba na vychode.(14.7.2018)

• wowylgu313

Těšil jsem se a o to víc jsem byl zklamaný :) Neskutečný tahák a to není narážka na pár romantických záběru ale jako celek. Jediná akční scéna je na konci a ta je tak rychlá že jí ani nejde pořádně procítit. Příběh tak trochu o ničem, opravdu spíš na jedno zkouknutí a zapomenout :) dvě hvězdy jen kvůli obsazení a pár dobře natočených scének.(18.7.2018)

• pekos

Tak toto sa producentom nevydarilo. Film, odohrávajúci sa v Rusku, na Sibíri, by mohol byť celkom zaujímavý, no to by scenár musel napísať gramotný človek, so znalosťou ruskej reality. Je až neuveriteľné , koľko naivnosti, hlúposti, a regionálnych nezrovnalostí, prepojených s romantickou zápletkou, plnou sexu, sa zmestilo do tohto filmu. Už len predstava, že profesionálne sa tváriaci americký obchodník uzatvorí "deal s mužíkmi" na veľkú dodávku vzácnych diamantov je prinajmenšom naivná. Ak k tomu pridáme pracovníkov FSB, čiže KGB, ktorí sú vo filme na úrovni Mr.Beana, potom bude lepšie, ak sa tomuto filmovému skvostu oblúkom vyhnete. Ani taký charizmatický herec, akým je Keanu Reeves, nemôže byť v tomto prípade lákadlom. Celkový dojem z filmu je veľmi rozpačitý, pričom jeho úroveň zachraňuje snáď len posledná scéna, ktorá uplynie tak rýchlo, že sa nestihnete ani zorientovať, kto a z ktorej strany sa pohybuje v zábere kamery. 2* len za dobrý a logický záver príbehu. Škoda, na film som sa veľmi tešil.(20.7.2018)

Iba pre skalných Keanu Reevesa. Dejovo hrozné, nelogickeé a nepremyslené. Rumunka hrajúca rusku skutočne otrasná. 3*(14.8.2018)