Siberia

Siberia

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2018, 104 min

• Morholt

Nedotažené. Linka s obchodem s diamanty, která dostane hlavního hrdinu do průseru, nebyla dostatečně vysvětlená, takže jsem místy docela dost tápal. Romantika sice šla proti většině klišé, ale zároveň působila silně neohrabaně a spoléhala se výhradně na chemii mezi Reevesem a Anou Ularu, která sice fungovala, ale také to nebyla žádná hitparáda. Jediné, co se opravdu povedlo, byla studená ruská atmosféra, ale to je málo. Závěrečná přestřelka celý ten zmar korunovala. 30%(19.7.2018)

• BOURQUE

Film, ktorý pre Keanua by aj mohol sedieť. Ale rozhodne nie s takým scenárom a takto spackanou réžiou. Zopár mierne otvorenejších milostných scén to rozhodne nezachraňuje. Bolo v tom viac. P.S.: Strašne by ma zaujímalo, že prečo na to „Neo“ kývol? Osobné hodnotenie: 58% (*) (27.5.2019)

• wowylgu313

Těšil jsem se a o to víc jsem byl zklamaný :) Neskutečný tahák a to není narážka na pár romantických záběru ale jako celek. Jediná akční scéna je na konci a ta je tak rychlá že jí ani nejde pořádně procítit. Příběh tak trochu o ničem, opravdu spíš na jedno zkouknutí a zapomenout :) dvě hvězdy jen kvůli obsazení a pár dobře natočených scének.(18.7.2018)

• ElVory

Jak snadno a rychle pokazit nadějnou kariéru? Vzít pár rolí za dobrý peníz, bez ohledu na to, co se vlastně bude dít. Už dlouho jsem neviděl film, který by byl tak plytký a o ničem, jako je Siberia. Keanu Reeves naprosto zklamal, i když takovéhle slátanině by nepomohl ani DiCaprio. Shrnuto a podtrženo, ztráta hodiny a půl z vašeho života 10%(28.8.2018)

• fafejt001

ŘÍKAL jsem si , tohle nebude špatné když tam hraje Keanu . No , úplně hrozné to nebylo . Takový , zčásti erotický film po sibiřsku . Pokud by film celkově probíhal jako ty erot. scénky , bylo by to dobré . Zápletka s diamanty nebyla nejhorší , ale ta závěrečná přestřelka to už nevytrhla .(7.10.2018)

• - Značka vodky Sibirskaya Rosa – v překladu „Sibiřská rosa“, která se objeví ve filmu, ve skutečnosti neexistuje. (Stoka)

• - Natáčelo se Winnipegu v Kanadě a v Rusku v St. Petersburgu. (Stoka)