• Antal89
  ***

  Poslední díl, co se týče kriminálního napětí již byl na bodu mrazu. Spíše mi to připomínalo krimi s prvky situační komedie. Nejdříve dělají prehmaty sami detektivní kriminalisté Aaa pak nakonec i sám policejní ředitel. A nakonec se případ jen odloží a jedna z vražedkyň si dál tancuje na svobodě. Je to skutečně poněkud prazvláštní konec jedné imaginární olomoucké kriminálky...(12.5.2019)

 • Lenka.Vilka
  **

  Tak tohle byl nářez. Ukázala se pravda, že policie je banda debilu, kterým pod ochranou lidi buď utíkají nebo jim je zabíjejí. Ale.stejně mě nejvíc pobavila muška policisty v obřadní síni :D to bylo dobré. Ale vážně ten konec a všechna zjištění a jak vyplouvaly na povrch důkazy, to bylo fakt trapný...(12.5.2019)

 • InJo
  **

  Aneb jak obdivuhodně dementní poslední epizodou úplně pohřbít do té doby celkem ucházející kriminálku. Fascinující zvraty (naprosto zbytečná a nesmyslná smrt jedné postavy mě div nerozesmála), neuvěřitelné "osudové" (ne)uzavření linie s doktorem (Michal Isteník je tu sice jen krátce, ale stejně opět skoro všechny s přehledem přehrává), vrah-mstitel, který je geniální i neschopný zároveň, neomylně střílející pochůzkář (!), mistrné cameo penzionovaného Krobota (takhle pitomé, nechtěně legrační a přitom vlastně taky úplně zbytečné deus ex machina jsem dlouho neviděl)… Zkrátka scénáristické i režijní lajdáctví a bizár. Ale tak aspoň jsme se dozvěděli, kdo zbouchnul Voříškovou a že někteří policajti mají rádi vodu se šťávou. Informace k nezaplacení.(15.5.2019)

 • GeusX
  **

  No to byla komedie. Udělalat z policajtů takhle úplně neschopný blbce se nepodařilo ani majoru Majsnerovi, ale tvůrcům této minisérie ano. A závěr tak nějak ani pořádně nebyl dořešen, jen překombinovaně naznačen. Ano, byla to fraška, že ani ty tři hvězdy nedám. (PS: Jo, a můj tip na pachatele, který jsem si po prvním díle myslel, mi býval málem vyšel - kdyby jednu zásadní indicii neřekli až v tomto díle...)(12.5.2019)

 • adaben
  ***

  Tak po velmi slušném druhém dílu ten třetí (rozhodující) zklamal. Tvůrci si rozjeli příliš mnoho osob a možných motivů a historií a prostě to nestihli pořádně dovyprávět. Já třeba ani nepochopil, jak se nakonec policisté dovtípili, že náměstek zlikvidoval sám bývalou manželku, když tělo v autě na parkovišti ještě neměli, vrazi ostatních jim to povědět nemohli, tak snad jedině se dovtípit z nástěnky v bytě vrahů, ale to by na ni musely být dobré záběry. A vůbec tohle usmrcení po hádce bylo v příběhu asi zbytečně navíc. Motiv s Chorvatskem a sestrou působil i na mne z jiného žánru. Slušné herecké výkony, některé výborné (Orozovič), některé nápadité motivy (manželka myslící si celou dobu (sugestivní Míčová), že vraždí a mstí se její manžel), ale nato, že šlo o příběh se smrtí několika dětí se závěr nepovedl.(13.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace