Epizody(3)

Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambiciózní náměstek primátora, který řeší rozvodovou situaci, uznávaný chirurg, který udržuje vztah s prostitutkou, existenčně zajištěný rentiér, a kontroverzní podnikatel. Situace nabere dramatický obrat, když vyšetřovatelé i potenciální oběti pochopí, že kdosi systematicky usiluje o jejich životy… Východiskem závěrečné detektivní minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější trojice se opět stala předloha Michala Sýkory, kterou pro televizní obrazovku adaptoval scenárista Petr Jarchovský. (Česká televize)

Recenze uživatele kajas k tomuto seriálu (1)

Živé terče (2019)

První dvě epizody mě opravdu zaujaly (přece jenom, děti se v českých filmech nestřílejí kuší každý den), ale v závěru Jarchovský zkazil, co mohl. Policejní tým degradoval na neschopné pablby, kterým utíkají hlídaní svědci přímo před očima a jejichž zoufalému počínání se ze srdce zasmějete. Melíšková je ale pořád skvělá a mám velkou radost, že začíná být oceňován talent Michala Isteníka. ()