Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ačkoli měl Lukáš v posledních dnech mnoho možností zdejší obyvatele dobře poznat, přibližuje se k pravdě o Denisově smrti i o všech ostatních až nyní. Jak se stane, že je na malém městě uprostřed náměstí brutálně ubit mladý muž, aniž by se tím kdokoli zabýval? Jaký byl ve skutečnosti vztah Heleny a Denise, jakou roli hrála v případu jeho smrti Magda Stránská a jakou Jiří Kováč? Jak se ukáže, na smlčení části pravdy měl zájem nejeden z těch, které Lukáš do této chvíle poznal… (Česká televize)

(více)

Recenze (14)

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nástup byl slibný. Na závěru se ukázala hklavnní slabina a to byla kostra celého příběhu. Ale jako celek bych nezatracovala, herecké výkony byly dobré, jsem zvědavá na další počiny pana režiséra. ()

quixote 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O něco lepší než naprostý úlet v minulém díle. Zobrazení lynče, což měl být asi vrchol nejen tohoto dílu, je ale jako z jiného světa. Celkové vyústění a uzavření série zcela neuspokojivé. Jedna * za některé herecké výkony a jedna za hudbu. Lynč by si zatoužil někdo jiný, rozhodně ne postavy tohoto dílka, ty v tom jsou nevinně. ()

Reklama

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Před čtyřmi měsíci" Čekali jsme to od začátku a ... "o čtyři měsíce později" bohužel nepřekvapilo. Tak ty časové předěly přes mnohokráte opakované zatmívačky se opravdu nevyvedly. Celkové "uzavření" příběhu dosti neuspokojivé. Nejslabší díl. ()

Karp 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O čtyři měsíce později, o čtyři měsíce později, o čtyři měsíce později, o čtyři měsíce později. Ne, to není scéna z Němého Bobše a slavná věta: Tak takové to tedy bylo, kterou Cimrman opakovaně navracel děj do minulosti, ale poslední díl Lynče. A co na to ve své kritice Jan Neruda? Divadelní sál byl slušně obsazen, zvláště poté, co se příchodem nás dvou počet diváku zdvojnásobil. Kus nesl název Němý Bobeš a sestavil ho sám principál. Jeho děj vyprávět bych nesvedl. Autor vracel jej hned do minulosti a hned zase zpátky, takže jsem brzy nevěděl, kde vlastně jsem. Hvězdou celého dramatu je Bobeš. Jsou tam však i malé hvězdičky, například pan farář a lékař, kol nichž se velké točí... Ano, všechno již bylo napsáno. Děj vyprávět nelze, protože vlastně chybí. Sledovanost byla bídná, na závěr se objevil i dosud němý Bobeš Denis a nejzajímavější se skutečně jevila postava lékaře. Snad jen ten farář chyběl... Asi nikdy nepochopím, proč nemohl mít příběh napětí, proč se jednotlivá tajemství nemohla odkrývat nečekaně a postupně, proč pátrací akce nemohla skýtat i jisté dobrodružství, proč bylo nutné celou situaci značně přeexponovat a tím ji zcela znevěrohodnit, proč se většina postav chovala naprosto nelogicky, proč se v sedmičce objevila i ona třešinka na dortu v podobě dvou Němců ne Němců a hlavně proč měl seriál osm dílů? Stačila by i polovina. A otázka za milion a jednoho bludišťáka, komu to vlastně Lukáš otevřel oči? Spoiler:-) Byla to jedna ze závěrečných vět celého seriálu... Takhle dopadají snahy šokovat, splácat do jednoho celku všechna česká klišé a domnělé i skutečné předsudky. To jste mi to nandali, dámo a pánové, nebo snad to jste to těm Čechům "nandali"? Jenže pravda je taková, že jste to nandali především sami sobě. Ta až zoufalá křečovitost zavánějící amatérismem totiž nutně evokuje dojem, že autorem podobných seriálů se může stát téměř každý. - Každý, kdo někdy zkusil psát, aby následně zjistil, že nemá potřebné nadání:-). Ale zatímco po tomto prozření následovalo odeslání vzniklého materiálu do koše nebo do tajného šuplíku, zde se rozeběhly kamery a herci začali hrát. Zajímavé by proto bylo vědět, co všechno zachránil onen supervizor Harold Apter? Tolik hlav a tak slabý výsledek, anebo je výsledek tak slabý právě proto, že se všichni navzájem ujišťovali, že vznikající dílko zase tak špatné není? No, bohužel je... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama