Epizody(16)

Detektív Jang Deuk-Cheon (Jung Jae-Young) je skúsený veliteľ policajnej jednotky. Doma sa stará o vážne chorú desaťročnú dcérku, ktorú pri prevoze na špeciálne ošetrenie unesie psychopatický zabijak. Pri jeho prenasledovaní zistí, že má dvojníka (Yang Se-Jong). Detektív sa pohybuje za hranou zákona až tak, že spolupracuje s hľadaným páchateľom. Do vyšetrovania zasiahne ambiciózna prokurátorka (Kim Jung-Eun), ktorá jeho teórii neverí a obaja sa pokúšajú po svojej osi odhaliť okrem únosu ešte niečo väčšie a temnejšie pochádzajúce z minulosti. (moikan)

moikan

Tento seriál má aspoň dve výhody, pre ktoré sa oplatí pozrieť. Super postava záporáka, akú často nevidieť - vypestovaného psychopata Lee Sung-Hoon. Ďalšou je výborný herecký výkon Yang Se-Jonga  (Lee Sung-Joon a Lee Sung-Hoon). Jeho dvojrola- vlastne trojrola. Tu som si spočiatku myslela, že sú to dvaja rôzni herci/ dvojčatá. Dej je napínavý, prostredie atraktívne, výborné exteriery a zaujímavé interiery a zopár dobrých akčných scén . Čo znižuje hodnotenie sú medzery v logickosti deja a trochu mi vadil hysterický herecký výkon Jung Jae-Young (detektív Jang Deuk-Cheon) SPOILER : fakt nechápem prečo zháňali zoznam ľudí, čo prijali orgány, keď mali zamrazený celý zbytok tela doktora; tiež zmysel  lekárskych experimentov a preceňovanie úspešnosti jediného lekárskeho výkonu. Ale najviac nechápem záchranný čin Lee Sung-Hoona- akože celý čas zabíjam, aby som mohol žiť a potom sa len tak obetujem. Prečo ?  Kvôli päťminutovému rozhovoru s "bratom"? KONIEC SPOILERA. Tak-či tak som si seriál užívala . Odporúčam pozrieť. Málokedy sa nájde kórejsky seriál, kde by nevsunuli nejakú romantiku ešte navyše do deja. ()