After Porn Ends 2

Dokumentární

USA, 2017, 90 min

Nadhodnocuji, aby bylo zřejmé, že tento dokument stojí za shlédnutí! Je založen na konfrontaci herců a Hereček "zlaté éry " porna a současných hvězdiček, přičemž se pochopitelně soustředí na ty starší a zkušenější a ty mladší pouze hláškují do kontrastu ( u většiny pochopíte , že ta jedna věta je nadlidský výkon). Líbí se mi, že dokument nejde přímo do vydírání typu " porno je svinstvo hnus a smrad" ale nechává mluvit lidí, kteří na to z většiny vzpomínají velmi pozitivně i když ví, že jim to determinovalo životy jak nic jinýho. Treba 3 medailonky jdou úplně top a zbytek nenudí . Je to taková stylová orální historie porna - subjektivní názory pornoveteránů. Jestli jste někdy někdo viděl byť jen hlavní stránku xvideos , běžte do toho.(29.4.2017)

Další dokument o pornohvězdách, které se na porno už vykašlaly a některé se k němu ani nevrátily. Líbí se mi, že tu je více generací, i když nejvíce se dokument soustředí na ženy po čtyřicítce. Lisa Ann navíc zůstane asi navždy jednou z mých velkých oblíbenkyň a rád jsem poznal i její civilní stránku.(6.4.2017)