poster

Monster High: Monstrózní napětí (TV film)

 • USA

  Monster High: Electrified

Animovaný

USA, 2017, 72 min

Hudba:

Daniel James

Hrají:

Katy Townsend
 • Renie42
  ****

  Ze začátku to lehce odkazuje, co se stalo ve Vítejte v Monster High a pak se rozjíždí další příběh, tentokráte elektrického jiskření. Nepovedený vědecký pokus Frankie zneužijí zombíci a spol. s úmyslem ukradnout normíkům elektřinu. Opět ghúlky předvedou nějaké originální šaty a účesy a vše dopadne, tak jak je to ve filmech o MH běžné.(11.4.2017)

 • kaylin
  **

  Jasně, vím, že to je snímek, který je určen hlavně pro fanoušky zde přítomných postav a celého světa, ale na druhou stranu nikomu jinému tohle nic nenabídne. Pár dobrých vtípků na téma Frankensteinovo monstrum, ale jinak je to prostě jen hra na jistotu - líbivé, ne moc ujeté, hezké a prostě asi moderní.(16.5.2017)

 • Master19
  *

  Jestli jsem byl ochotný skousnout Vítejte v Monster High, protože to bylo něco nového a relativně zajímavého a překvapivého, tak tady se vaří z vody a je to hodně a hodně moc velká nuda. Soudě podle reakce dcery nic zásadního ani pro fanoušky všeho růžovo-černého s úpířími zuby...(26.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace