Monster High: Monstrózní napětí (TV film)

Monster High: Electrified

Animovaný

USA, 2017, 72 min

Daniel James

Katy Townsend
  • kaylin

Jasně, vím, že to je snímek, který je určen hlavně pro fanoušky zde přítomných postav a celého světa, ale na druhou stranu nikomu jinému tohle nic nenabídne. Pár dobrých vtípků na téma Frankensteinovo monstrum, ale jinak je to prostě jen hra na jistotu - líbivé, ne moc ujeté, hezké a prostě asi moderní.(16.5.2017)

Ze začátku to lehce odkazuje, co se stalo ve Vítejte v Monster High a pak se rozjíždí další příběh, tentokráte elektrického jiskření. Nepovedený vědecký pokus Frankie zneužijí zombíci a spol. s úmyslem ukradnout normíkům elektřinu. Opět ghúlky předvedou nějaké originální šaty a účesy a vše dopadne, tak jak je to ve filmech o MH běžné.(11.4.2017)

• Master19

Jestli jsem byl ochotný skousnout Vítejte v Monster High, protože to bylo něco nového a relativně zajímavého a překvapivého, tak tady se vaří z vody a je to hodně a hodně moc velká nuda. Soudě podle reakce dcery nic zásadního ani pro fanoušky všeho růžovo-černého s úpířími zuby...(26.5.2017)