Monster High: Monstrózní napětí (TV film)

Monster High: Electrified

Animovaný

USA, 2017, 72 min

Daniel James
  • kaylin

Jasně, vím, že to je snímek, který je určen hlavně pro fanoušky zde přítomných postav a celého světa, ale na druhou stranu nikomu jinému tohle nic nenabídne. Pár dobrých vtípků na téma Frankensteinovo monstrum, ale jinak je to prostě jen hra na jistotu - líbivé, ne moc ujeté, hezké a prostě asi moderní.(16.5.2017)

• lil7minmin

Dávám jednu hvězdu jen za pár mini detailů. S kamarádkou jsme se na film dívaly společně a shodneme se na jednom - jako skalní fanoušci původní Monster High se na tento film nemůžeme dívat bez připomínek, věčného nadávání a zklamaných výrazů. Od rebootu zmizelo několik základních postav (např. Clawd, Ghoulia, Holt/Jackson, Abbey, Heath, Slomo, Melody and Purrsephone,...), některé zas byly jako vyměněné a jejich chování absolutně neodpovídalo originálu (např. Cleo), nové postavy přebíraly chování jiných nebo těch, které byly smazány (Ari a Twylla = Spectra, Moanica = Toralei). Dále nadpřirozené schopnosti, které z Monster High začalo vytvářet rádoby dětský Marvel či DC universe - Cleo lítala po lampách a střílela provazy ze zápěstí jako Spiderman a z Lagoony byl najednou Flash. Bez ohledu na to, ať už to všechno bylo takové nebo makové, film byl nudný tak jako tak. Chvíli jsem začala přemýšlet, o co scénáristům vlastně šlo, když se bavili o nějakém významu tohoto filmu.(5.5.2020)

• Master19

Jestli jsem byl ochotný skousnout Vítejte v Monster High, protože to bylo něco nového a relativně zajímavého a překvapivého, tak tady se vaří z vody a je to hodně a hodně moc velká nuda. Soudě podle reakce dcery nic zásadního ani pro fanoušky všeho růžovo-černého s úpířími zuby...(26.5.2017)

Ze začátku to lehce odkazuje, co se stalo ve Vítejte v Monster High a pak se rozjíždí další příběh, tentokráte elektrického jiskření. Nepovedený vědecký pokus Frankie zneužijí zombíci a spol. s úmyslem ukradnout normíkům elektřinu. Opět ghúlky předvedou nějaké originální šaty a účesy a vše dopadne, tak jak je to ve filmech o MH běžné.(11.4.2017)