Children of the Corn: Runaway

Travis Graalman

Scénografie:

Brent David Mannon
  • goauld

Nic moc to teda nebylo... Maminka blodýnka byla ztělesnění arogance, její dítko spratek s chováním na předržku. Prakticky se tam objevilo pár gore scén vraždící "holčičky", jinak v podstatě spousta keců a skutek utek. Chápu, že tohle téma už je rozvařené jako rýžová kaše - t.j. k nepozřetí, ale protože jsem se nechal "navnadit" presequelem, taxem do toho šel.... Na jedno shlédnutí to jde, ale že bych musel za to vyhazovat 150 za kino - to zase nee ;-)(22.3.2018)

• Morholt

Přeživší kukuřičná holka cestuje či spíše prchá se svým synem před minulostí i halucinacemi, které možná nejsou tak úplně halucinace. Kukuřičná série mi nic moc neříká, ale tady je to asi jedno. Jestli si dobře pamatuju, tak tohle téma nikdy nebylo o nějaké temné atmosféře, ale spíš o postavách zmanipulovaných a zlých dětí. A ty jsem tady postrádal. Sice tu byla holčička s potenciálem, ale ten zůstal nevyužit. Dvě krvavé scénky film také dvakrát nevytrhly a sled vidin a flashbacků byl spíš protivný. Co se herců týče, tak jsem čekal to nejhorší, ale tady jsem byl celkem překvapen. Nikdo mi nebyl vyloženě protivný a Marci Miller v hlavní roli se mi dokonce líbila. Ale to je asi to jediné dobré, co můžu o filmu říct. 25%(20.3.2018)

Jubilejné desiate pokračovanie Kukuričných detí, a na moje počudovanie celkom dobré. V porovnaní s debilnou deviatkou „Genesis“ to bolo pre mňa až pohladenie po duši. Blondínka pochádzajúca z Gatlinu, ktorá kedysi patrila k vraždiacej detskej sekte, ako tehotná utiekla a po rokoch sa jej podarilo aspoň ako tak usadiť v malomeste a nájsť si prácu. No musí bojovať aj o život svojho syna, pretože deti sa chovajú akosi divne a mŕtvol pribúda. Takže minulosť sa vrátila. O tejto časti sa našťastie konečne nedá povedať, že by s Kukuričnými deťmi nijako nesúvisela. Scenár nie je síce úplne ideálny a pomaly to speje k predvídateľnosti, no záverečné minúty ma aspoň trochu prekvapili. Vrážd je našťastie dostatok a film ma nenudil, čo sú vlastne najväčšie plusy. Keby boli všetky novšie pokračovania (čiže od štvorky vyššie) aspoň na takejto mierne nadpriemernej úrovni, tak by séria v takomto bahne určite nebola.(7.3.2018)

• jkpj22

Strasti svobodné matky, která má horové flashbacky? A jedna malá roztomilá svině, která zabije pár lidí? Nudný film. Nudný. Ke konci když to má gradovat, tak je to jen horší a horší...... fuj fuj fuj. Jak tomu někdo mohl dát tři hvězdy??? Nevěnujte této sračce svou pozornost. Za ten (předvídatelný) konec dávám jednu hvězdu.(13.3.2018)

• Campbell

Další díl a další zklamání. I když mám tuhle sréii rád měla skončit v 90 letech, to vznikaly ještě koukatelné díly, ted už to je jen mlácení slámou. Každý díl je horší a horší. A celý jednuduchý děj se snaží každej překombinovat. Škoda protože jsem se těšil a Gulager není špatný režisér a umí udělat dobrý trashe. Film se tak dá pyšnit jenom sem tam krvavou sccénou a pěkným vizuálem, ale to je sakra málo. Škoda, další díl už raději vynechám(7.4.2018)